Çarşamba , Eylül 26 2018
Anasayfa / Teknoloji Haber / WORX WX254L SD YARI OTOMATİK ELEKTRİKLİ TORNAVİDA İLE UÇ DEĞİŞTİRMEYE SON

WORX WX254L SD YARI OTOMATİK ELEKTRİKLİ TORNAVİDA İLE UÇ DEĞİŞTİRMEYE SON

Worx WX254L SD semi automatic (yarı-otomatik ) elektrikli tornavidası ile sürekli uç değiştirmeye veya uç kaybetmeye son veriyorsunuz.  Hızlı uç takma değiştirme teknolojisi (rapid-reloading) sayesinde 6 lık kartuşlara istediğiniz uçları yükleyin anında uç değiştirin. Toplam 12 ucu olan bu elektrikli tornavida gerçekten devrim niteliğinde bir icat. Küçük yapısıyla ele kolayca oturuyor, montajlarda kolaylık sağlıyor. Buna ek olarak diğer tornavidalara göre avantaj sağlayan 4 voltluk bir lityum iyon pile sahip, böylece şarjı  1 ay dayanabiliyor.

Tornavida da ister yıldız, ister düz, ister ¼  inç altıgen vida olsun anında istediğiniz uca ulaşabilirsiniz. Aynı  altıpatlarda namluya giren mermi istediğiniz ucu şarjörü çekerek namluya sürün. Aslında oldukça eğlenceli bir kullanışı vardır. Kendinizi usta gibi hissediyorsunuz. Ayrıca led ışığıyla da ışığın yetersiz olduğu yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca şarjlı halde 18 ay kadar uzun bir bekleme süresine sahip. Yani bir iki ay sonra ihtiyacınız olduğu anda yardımınıza yetişiyor, tekrar şarja ihtiyacınız yok. 12 uca sahip Workx WX254L elektrikli tornavida her eve lazım.

worx2

http://youtu.be/l28wtosLj1sworx

 

Kaynak: http://www.amazon.com/WX254L-Semi-Automatic-Power-Driver-Driving/dp/B008X448KS

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzay Araçlarını Işık Hızına Yaklaştırmak İçin Nanofotonik Malzeme Geliştirildi

Bu büyük uçsuz bucaksız evrende küçük uzay yelkenlileri uzak galaksilere göndermek için, kütle,dayanıklılık ve iyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.