Sorting by

×
Teknoloji HaberYeni İcatlar

WORX WX254L SD YARI OTOMATİK ELEKTRİKLİ TORNAVİDA İLE UÇ DEĞİŞTİRMEYE SON

Worx WX254L SD semi automatic (yarı-otomatik ) elektrikli tornavidası ile sürekli uç değiştirmeye veya uç kaybetmeye son veriyorsunuz.  Hızlı uç takma değiştirme teknolojisi (rapid-reloading) sayesinde 6 lık kartuşlara istediğiniz uçları yükleyin anında uç değiştirin. Toplam 12 ucu olan bu elektrikli tornavida gerçekten devrim niteliğinde bir icat. Küçük yapısıyla ele kolayca oturuyor, montajlarda kolaylık sağlıyor. Buna ek olarak diğer tornavidalara göre avantaj sağlayan 4 voltluk bir lityum iyon pile sahip, böylece şarjı  1 ay dayanabiliyor.

Tornavida da ister yıldız, ister düz, ister ¼  inç altıgen vida olsun anında istediğiniz uca ulaşabilirsiniz. Aynı  altıpatlarda namluya giren mermi istediğiniz ucu şarjörü çekerek namluya sürün. Aslında oldukça eğlenceli bir kullanışı vardır. Kendinizi usta gibi hissediyorsunuz. Ayrıca led ışığıyla da ışığın yetersiz olduğu yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca şarjlı halde 18 ay kadar uzun bir bekleme süresine sahip. Yani bir iki ay sonra ihtiyacınız olduğu anda yardımınıza yetişiyor, tekrar şarja ihtiyacınız yok. 12 uca sahip Workx WX254L elektrikli tornavida her eve lazım.

worx2

http://youtu.be/l28wtosLj1sworx

 

Kaynak: http://www.amazon.com/WX254L-Semi-Automatic-Power-Driver-Driving/dp/B008X448KS

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Tartışma götürmeyecek güzellikte yeni icadları izlemek gerçekten güzel.Bütün bu bilgileri izleyicilere ulaştırarak adeta bir misyon edinim görevi içinde bulunuyorsunuz.Teşekkürler.Sizde biliyorsunuz ki,izleyiciler yaşı ne olursa olsun,ilgi alanına ve ihtiyaç duyduğu uygulamaları hayatına dahil etmek arzusuyla bazı taleplerini sorularıyla iletmek ister.Örneğin gördüğümüz worx marka elektrikli tornavida ülkemiz sınırlarında satılmakta mıdır?İnternet satış sitelerinde tedariyi mümkün müdür?Bu konuda da yönlendirici bilgileri dip not olarak verebilirseniz daha dikkatli,takipte bulunan izleyici kitlesine ulaşmış olursunuz diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu