Sorting by

×
BilgisayarREKLAM

EaseUS Data Recovery Wizard

Silinen dosyaları geri getirme işlemi kesin bir sonuca varılamayacağı kadar yüksek bütçelere mâl olan bir iştir. Bu sebeple yedekleme işlemini düzenli olarak yapmanızda kesinlikle fayda var. Kullandığınız işletim sistemlerine attığınız format sonucunda kaybettiğiniz dosyalarınızı geri getirmek için kullanabileceğiniz EaseUS Data Recovery Wizard size bu konuda fazlasıyla yardımcı olarak en iyi sonuca ulaşmanızı amaçlamaktadır. Program amacına genellikle en iyi şekilde ulaşarak kullanıcılarını bazı durumlarda adeta ipin üzerinden almaktadır.

Veri kaybına son

Veri kaybı konusu sadece bilgisayarlarımızda değil bunun yanı sıra telefonlarımızda, taşınabilir belleklerimizde ve buna benzer birçok depolama aygıtında karşımıza çıkabiliyor. Belki de hayati önem taşıyacak bir dosyanızı dalgınlığınız sebebi ile sildiğinizde karşınıza birçok sonuç çıkabilir. Bu sonuçların üstesinden gelmek ve silinen dosyaları kurtarmak amacıyla kullanıcıların beğenisine sunulan EaseUS Data Recovery Wizard adlı programı mutlaka incelemenizi öneriyoruz.  Hafıza kaybı yaşayan birçok cihazın problemlerini bu program sayesinde anlayabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kaybolan verilere tekrardan ulaşmak

Veriler bazı durumlarda ya dalgınlığımız ya da ileride işime yaramaz düşüncesi ile silinmektedir. Bu şekilde düşünerek sildiğiniz dosyalar uzun süreler sonra çok önemli bir hâl taşıyabiliyor. Bu sebeple kullanıcıların aklında sildiğim dosyaya nasıl ulaşırım düşüncesi oluşuyor. Bu konu hakkında fazlaca bilgisi olan kişiler bu durumların üstesinden kolayca gelebiliyor fakat konu hakkında bilgisi olmayan kişiler ise EaseUS Data Recovery Wizard gibi programlara ihtiyaç duymaktadır. Silinen dosyaları kolay yoldan geri getirme düşüncesi olan insanlar için bu program adeta bir velinimet derecesindedir.

EaseUS Data Recovery Wizard hangi verileri kurtarabiliyor?

Bu program ile kurtarabileceğiniz dosyaların herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. Bilgisayar teknolojisine ve buna benzer birçok teknolojiye ait tüm verileri kolayca kurtarabilirsiniz. Sildiğiniz fotoğraflar, müzikler, sunumlar ve çok daha fazlasının kurtarımı EaseUS Data Recovery Wizard sayesinde mümkün oluyor. Eğer size daha detaylı bir bilgi vermek gerekirse, kurtarabileceğiniz dosya uzantılarını belirtmemiz mümkündür.

Silinen Resimler: JPEG (JPG), PNG, GIF, TIFF, PSD, EPS gibi resim dosyaları,

Silinen Müzikler: MP3, M4A, MP4, M3U, VAV, MPC, KAR gibi müzik dosyaları,

Silinen Belgeler: DOC, DOCX, PPT, ZİP, RAR, HTML

Yukarıda belirttiğimiz birçok dosya türü, belgeler ve bunların yanı sıra video dosyaları, uygulama dosyaları ve sizin için önemli olabilme ihtimali olan birçok dosyayı  EaseUS Data Recovery Wizard aracılığı ile kurtarabilirsiniz.

Silinen dosyanın kurtarma işlemi

EaseUS Data Recovery Wizard aracılığı ile veri kurtarma işlemi yapmak için çok kolay bir işlem gerçekleştirmeniz gerekiyor. Dosyanın kaybedildiği hafıza birimini hatırlayarak işe başlayabilirsiniz. Sonrasında EaseUS Data Recovery Wizard programını indirmeniz gerekiyor. Programı indirdikten sonra hatasız bir kurulum ile dosya indirme işlemine başlayabilirsiniz. İşlemin hatasız olması için verilem kurulum talimatlarını mutlaka yerine getirmelisiniz.

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu