Sorting by

×
GenelREKLAM

Bilimsel Makale Çevirileriniz İçin Çözümünüz

Pek çok araştırma görevlisi, akademisyen, professor ve bilim adamı araştırmaları ve deneyleri esnasında yurtdışı kaynaklara başvurmakta ve buradan alıntılar yaparak kendi araştırmalarıyla birleştirmekte. Her ne kadar ülkemizdeki bilimle uğraşan kitlenin dil yeterlilikleri teknik konular göz önünde bulundurulduğunda yeterli olsa da, nadiren de olsa uzman bir bilimsel metin çevirisi için destek almaya bazen ihtiyaç olabilmekte.

Protranslate.net gibi İngilizce Türkçe bilimsel çeviri hizmeti sunan platformlar sayesinde siz de pek çok teknik konuda 75’ten fazla tercümandan uzmanlık alanlarına göre kırılımı yapılmış şekilde belgeniz için İngilizce Türkçe Çeviri Hizmeti ve editing desteği alabilir, arzu ederseniz belgelerinizin son hali için bir bilimsel proofreading hizmeti de alabilirsiniz.

Günün 16 saati aktif olarak çalışan platform sayesinde bilim konusundaki tüm ihtiyaçlar canlı destek hattından yardım alınarak çözülebilmekte, bu konuda uzman kadronun örnek bir çeviri yapması istenebilmekte ve online işleyen platform sayesinde belgenizin çeviri süresi, ücreti gibi konular anında görüntülenebilmekte.

Sadece İngilizce’den değil, yaklaşık 40 dilden çift yönlü olarak profesyonel bilim metinleri çevirisi konusunda destek veren online çeviri hizmeti platformu Protranslate, yurtdışında da İngilizce ve Arapça olarak hizmetlerini sürdürüyor. Siz de bilimsel metin çevirisi ihtiyaçlarınız için mutlaka platforma bir göz atın!

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Bilimsel Makale Çevirileriniz İçin Çözümünüz - Herşeyolog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu