BilgisayarGenelHaberler

The Wake To Light iPhone Çalar Saati Sizi Nazikçe Uyandırıyor

 

Muhtemelen kimse sabahın köründe  kalkmak istemiyordur.  Daha da kötüsü insanlar alarm çalan bir saatin birden onları saçma sapan seslerde uyandırılmasından bıkmış durumda. The Wake To Light iPhone çalar saati ise size şefkatle uyandırarak, keyfinizi kaçırmıyor.

The Wake To Light iPhone Alarm aslında iphone hoparlörlü bir iphone istasyonu üzerine yerleştirilmiş bir çeşit çalar saat. Bu çalar saati diğerlerinden farklı yapan ise, başta yavaş yavaş alarmı kurduğunuz saate göre uyandıran özel bir ışığı olması. The Wake To Light iPhone çalar saatinin diğer bir özelliği de alarm çaldığında yavaşça çalan müziği açması. Müziği uyanma saatinden, 30 dk ila10 dk arası  önceden sesi yavaş yavaş açması için ayarlayabiliyorsunuz. Böylece zırıl zırıl kafanızın içinde çalan bir saat yerine , hiçbir şoka maruz kalmadan sizi uyandıran şık bir saatiniz oluyor. The Wake To Light iPhone çalar saatini 130 dolara Hammacher Schlemmer’ da bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.gadget.com/2012/07/06/wake-to-light-iphone-alarm-clock/

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu