Sorting by

×
REKLAMTeknoloji Haber

Taşınabilir Hoparlör Tavsiyeleri ve En Çok Önerilen Taşınabilir Hoparlörler

Taşınabilir yani seyyar biçimde kullanılmak için tasarlanan birçok hoparlör modeli bulunmaktadır. Birçok marka tarafından her geçen dün daha çok geliştirilen ve teknolojinin odağında şekillenen bir elektronik ses donamıdır. Bu ses sistemini farklı özellik ve kullanım amaçları ile çeşitlendirebiliriz. Bunlardan örnekler ve kısa açıklamalar ile bahsedecek olursak eğer, genellikle kabin hoparlör olarak ta adlandırılan hoparlörlerdir. Kasa biçimde olmasından dolayı ve bir kutu benzeri kabinin içerisine ihtiyaç duyulan tweter ve benzeri sistemler dahil edilerek hazırlanmıştır. Bu kabin olarak geçen hoparlörler aktif ve pasif olarak ta birbirinden ayrılmaktadır. Pasif modelleri aktif modellere bağlayarak sinyal kablosu aracılığı ile kullanabilirken, aktif modelleri mutlaka bir güç kaynağına doğrudan bağlamanız gerekmektedir. Bu yüzden taşınabilir hoparlör modelleri direkt olarak güç kaynağına bağlanabildiği için aynı zamanda aktif olarak geçmektedir. Elbette bu seyyar ve taşınabilir hoparlör modellerini birçok alanda sıkça kullanıp yararlanmaktayız.

Taşınabilir hoparlörler İçin: https://www.yonkamuzikmarket.com/seyyar-ses-sistemleri

Taşınabilir hoparlörler, kompak bir kullanım sunduğu için hem kullanışlıdır hemde ekonomiktir. Hem hoparlörü, hem anfisi hemde mikrofonu içerisinde olan bu sistemler aynı zamanda elektroik olmadan da çalışabilmektedir. Özellikle açık alan eğlencelerinde ve toplantılarda kurulumu hızlı ve şarjlı çalışan ses sistemleri ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple yaklaşık 2 dakika içerisinde taşınabilir hoparlörünüzü aktif hale getirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu eşsiz hoparlör modellerini sahnelerde, kafa benzeri yerlerde küçük ortamlara duyurulmak için yapılan ses icralarında, okullarda, ibadethanelerde dahi ve daha benzeri birçok alanda sıklıkla verimli bir şekilde kullanmaktayız. Elbette benim taşınabilir hoparlör tavsiyelerim de var, bu alanda bir elektronik cihaz almadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Bunlar başlıca; kullanım alan ve ihtiyaç duyulan kapasite oranın değerlendirilerek güvenilir bir markanın bütçeniz odağında ihtiyacınıza uygun modelini seçerek ve son olarak mutlaka yetkili satıcı pozisyonundaki bir tedarik noktasından satın almanızdır. Örnek verecek olursam eğer, çeşitli kullanıcısından aldığım olumlu yorumlar duyduğum Hepa Merz HS serisi 800 watt ve 1000 watt seçeneklerini mutlaka değerlendirmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Birçok kullanıcısını uzun vadede üstün performans garantisi verdiği bu modelleri sakın kaçırmayınız!

Tüm Hoparlörler İçin: https://www.yonkamuzikmarket.com/

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ses bombaları son 3 yılda baya bi kullanıcısı artı. Bende jbl in 200Liralık var . Baya güzel. Su da geçirmiyor sanırım .Ama riske girmiyeyim dedim :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu