Salı , Ağustos 20 2019
Anasayfa / Bilgisayar / Samsung 2012 IFA’ da Şeffaf Ekranlarını Sergiledi

Samsung 2012 IFA’ da Şeffaf Ekranlarını Sergiledi

2012 Berlin IFA fuarında pek çok yeni teknolojik gelişme  gösterilirken , Samsung son teknoloji ekranlarını gösterdi. Samsung’un yeni şeffaf ekranları oldukça ilginç. 22 ” şeffaf panel kübik yapısı ve hoparlörleri ve video kontrolleriyle geliyor.

Aynı zamanda 21.6″ UD 22B panel ise sanatsal bir video duvarı gibi tasarlandı ve sadece 5.5 mm kalınlığında. 100 üniteye kadar birleştirilierek dev bir ekran yaratılabiliyor. Ayrıca bu panel olağanüstü enerji tasarrufu sunuyor ve % 30’a kadar enerji tasarrufu yapacağı öngörülüyor. Ayarlanabilir parlaklı ayarıyla bu mümkün gözüküyor.

 

Çılgın Samsung ekranını görmek için videoyu izleyin.

Kaynak: http://www.phonesreview.co.uk/2012/08/28/ifa-2012-will-showcase-samsung-transparent-displays/

Facebook Yorumları

Bu haber 2317 kez görüntülendi.

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karanlık Madde , Büyük Patlama Öncesinde de Vardı

Evrenin %80’ini oluşturduğu düşünülen karanlık madde, modern fiziğin anlaşılması en zor gizemlerinden birini oluşturuyor. Johns Hopkins Üniversitesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.