Sorting by

×
BilgisayarGenelHaberlerTeknoloji HaberVideobilim

Nike’ dan TomTom GPS’ li Motive Eden Saat

Koşmadan Önce

Bu saat sadece zamanı göstermiyor. Nike+ SportWatch GPS  sizi motive etmek için otomatik koşu hatırlatıcıları gibi değişik özellikleri var. Bu kendi kişisel koçunuzu hemen sağ kolunuzda taşımak gibi. Kolaylıkla bilgisayarınıza bağlayabilir verilerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.

http://youtu.be/9XqELGTGXNM

Koşarken

Nike+ SportWatch GPS konumuzu, gidilen yolu, tur sayısını ve yakılan kalori miktarını hesaplıyor. Polar Wearlink+ ile giyildiğinde ise ayrıca kalp atışınızı da izliyor. Böylece tüm koşu geçmişinizi hafızasında tutarak sizi motive ederek yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

Koştuktan Sonra

Bu saat aynı zamanda nikeplus.com’ a giriş anahtarı. Hedefleriniz belirleyin, perfonmasınız izleyin, splitleriniz görün ve diğer koşucularla deneyimlerinizi paylaşın. Haritada koşularına bakın, yüksekliğin adımlarınızı nasıl etkilediğini görün. Koşmak için Nike+ Top Route’ da en iyi yerleri bulun.

 

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu