Salı , Ağustos 20 2019
Anasayfa / Bilgisayar / Nike’ dan TomTom GPS’ li Motive Eden Saat

Nike’ dan TomTom GPS’ li Motive Eden Saat

Koşmadan Önce

Bu saat sadece zamanı göstermiyor. Nike+ SportWatch GPS  sizi motive etmek için otomatik koşu hatırlatıcıları gibi değişik özellikleri var. Bu kendi kişisel koçunuzu hemen sağ kolunuzda taşımak gibi. Kolaylıkla bilgisayarınıza bağlayabilir verilerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.

http://youtu.be/9XqELGTGXNM

Koşarken

Nike+ SportWatch GPS konumuzu, gidilen yolu, tur sayısını ve yakılan kalori miktarını hesaplıyor. Polar Wearlink+ ile giyildiğinde ise ayrıca kalp atışınızı da izliyor. Böylece tüm koşu geçmişinizi hafızasında tutarak sizi motive ederek yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

Koştuktan Sonra

Bu saat aynı zamanda nikeplus.com’ a giriş anahtarı. Hedefleriniz belirleyin, perfonmasınız izleyin, splitleriniz görün ve diğer koşucularla deneyimlerinizi paylaşın. Haritada koşularına bakın, yüksekliğin adımlarınızı nasıl etkilediğini görün. Koşmak için Nike+ Top Route’ da en iyi yerleri bulun.

 

Facebook Yorumları

Bu haber 8125 kez görüntülendi.

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Karanlık Madde , Büyük Patlama Öncesinde de Vardı

Evrenin %80’ini oluşturduğu düşünülen karanlık madde, modern fiziğin anlaşılması en zor gizemlerinden birini oluşturuyor. Johns Hopkins Üniversitesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.