Sorting by

×
BilgisayarTeknoloji Haber

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Başladı

indir.com

İndir.com ailesinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Mobil Uygulama Yarışması yine birbirinden şahane hediyeler veriyor . Birinciye dünyaca ünlü ABD Silikon Vadisi’nde tatil hediye edecek indir.com, yine büyük ilgi çekecek. Yetenekli üniversite öğrencilerini keşfetmeyi amaçlayan yarışma, yeni yetenekleri ortaya çıkarabilir. İyi olan kazansın !

 

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması katılım şartları…

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na sadece üniversite öğrencileri katılabiliyor. Bunun yanı sıra, üniversite öğrencilerinin bireysel ya da en çok üç kişiden oluşan ekipleri ile geliştirdikleri uygulamanın özgün olması ve 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama mağazalarında yayımlanmış olması gerekiyor.

 

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması takvimi…

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

 

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

 

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

 

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

 

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

 

Ödül Töreni…

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması’nın ödül töreni, indir.com tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında tüm öğrencilerin davetli olacağı bir organizasyon ile gerçekleştirilecek. Tören yeri ise, yarışmayı kazanan öğrencinin eğitim gördüğü üniversitede yapılacak.

 

Daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması linkine tıklayabilirsiniz.

 

indir.com Mobil Uygulama Yarışması için katılım şartları…

indir.com tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na herkes katılabilir. Ancak, katılımcıların bireysel ya da 3 kişilik ekipleri ile birlikte geliştirdikleri özgün uygulamalarının 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama marketlerinde yayımlanmış olması gerekiyor.

 

indir.com Mobil Uygulama Yarışması takvimi…

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

 

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

 

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

 

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

 

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

 

Ödül Töreni…

indir.com Mobil Uygulama Yarışması’nın ödül töreni, bu yıl indir.com tarafından ikincisi düzenlenen “Mobil Etkinlik” kapsamında 14 Mayıs 2016’da İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Birinci olan uygulamanın sahip ya da sahipleri, muhteşem bir tören ile birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacak.

 

Ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için indir.com Mobil Uygulama Yarışması‘na tıklayabilirsiniz.

 

İşte Kesinleşen Muhteşem Ödüller…

Birinciye;

– 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)

Bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti

indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam

API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket

Sadece herkesin katılımına açık olan yarışma birincisine verilecek olan; CRM Medya’dan 5.000 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti

Sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmanın birincisine Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü.

 

İkinciye;

Antalya’da 1 hafta tatil

indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı

API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket

Sadece herkesin katılımına açık olan yarışma ikincisine verilecek olan; CRM Medya’dan 2.500 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti

 

Üçüncüye;

Antalya’da 3 gün tatil

indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı

API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket.

 

Şu an için kesinleşen ödüller bunlar. Diğer ödüller ise indir.com tarafından ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Kaynak :

http://www.indir.com/yarisma/

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Başladı - HaberGaraj.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu