Sorting by

×
Yeni İcatlar

REEBOK ATV 19+ AYAKKABI AYNI ATV’ LER GİBİ DÖRT ÇEKER

Şüphesiz Reebok’ ın yeni çıkan tuhaf ayakkabısı ATV 19+ ile ATV araçları arasında bir benzerlik var. Reebok ATV 19+ ayakkabı aynı dört çeker ATV’ ler gibi zemini genişçe kavrayan, büyük dişleriyle, bağımsız süspansiyonlu  ATV’ lere benziyor. Her çıkıntı sanki bağımsız bir amortisör gibi davranıyor.

Her ayakkabıda 19 diş bulunuyor ve özel bir zemin tutucu karbonla kaplanmış. Buluşun ardında yatan fikir ise büyük ve birbirinden bağımsız 19 diş sayesinde çamur, kar, kum, çakıl demeden bütün zeminlere ayak uyduran bir ayakkabı tasarlamak. Dış kısımdaki dişler 28 derecelik bir açıyla yerleştirilerek, dengeyi sağlayan dirsekli çıkıntılar oluşturulmuş.

Ayakkabının topuğu ve ucu sentetik deriyle güçlendirilmiş. Reebok ATV 19+ ayakkabısının ağırlık dağılımının nasıl olduğuna dair herhangi bir bilgi verilmese de oldukça farklı bir sonuç elde edileceği kesin.

Bu sıradışı ayakkabının Amerika satış fiyatı $139.98 . Videoda ayakkabının atv ile ilgili benzerliğinin görebilirsiniz.

Kaynak : http://www.gizmag.com/reebok-atv-19-lugged-runners/26071/

reebokatv19 reebokatv19-0 reebokatv19-4

 

 

 

reebokatv19-6

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu