Sorting by

×
GenelREKLAM

Parfüm Bayilik

Hepimizin farklı cilt tipleri vardır ve bir parfüm bir kişide diğerinden daha iyi sabitlenir ve daha uzun süre dayanır. Ancak bir parfümü uygulama şeklinizin de kalıcılığı üzerinde büyük etkisi vardır.

Cildiniz sıcakken ve gözenekleriniz açıkken parfümü daha iyi emer. Sıcak bir duş veya banyo yapmak sadece işe yarayacaktır. Parfümü uygulamadan önce cildinizi (özellikle nabız noktalarını) kuruladığınızdan emin olun, aksi takdirde parfümünüz yapışmaz. Parfüm kuru cilde temas ettiğinde hızla buharlaşacaktır. Kuru toprağa su dökmek gibi, sadece akıp gider. Bu nedenle, parfümü uygulamadan önce cildinizin yumuşak ve nemli olduğundan emin olun, böylece parfüm cildinize kilitlenebilir. Bunu yapmanın en iyi yolu, kokusuz vücut losyonu veya nemlendirici sürmektir.

Parfüm sadece kullanmak için değil, satışını da yapmak istiyorsanız, Royal Platinum ile tanışın. Parfüm bayiliği sunan Royal Platinum ile kendi işinizi kurabilirsiniz.

Artık parfümünüzü sıkmaya hazırsınız, bunu kıyafetlerinizi giymeden önce yapın. Parfümünüzü sürmek istediğiniz nabız noktalarına ulaşmanızı sağlar ve giysilerinizde olası lekelerin oluşmasını engeller. Nabız noktalarınıza parfüm sıkın Parfüm uygulamak için en iyi noktalar nabız noktalarınızdır: bu noktalarda damarlarınız cilde en yakın olduğu için sıcak ve nemli noktalardır. Bir parfümü nereye uyguladığınız, sizin ve başkalarının parfümü nasıl deneyimlediğini etkiler. Amacınız parfümü kendiniz koklamaksa, burnunuza en yakın olan boyun, çene ve köprücük kemiği gibi nabız noktalarına sıkın. Bileklerinize ve dirsek içlerinize uygulayarak parfümünüzü canınızın çektiği her an içinize çekmenizi sağlar.

Kabul edelim, hepimiz bunu yapmaya meyilliyiz. Bir bileğe biraz parfüm sıkıp diğer bilekle ovmak. yapma Parfümünüzü mahveder ve parfümünüzün uzun süre kalmasına izin vermemenizin en iyi garantisidir. Seçtiğiniz nabız noktalarına püskürtün ve kıyafetlerinizi giymeden önce kurumasını bekleyin.Genel olarak, seçtiğiniz nabız noktası başına bir sprey yeterlidir. Amaç güzel kokmak, kendinizi ve etrafınızdakileri içine işleyen bir parfüm kokusuyla boğmamak. Elbette parfümün konsantrasyonu da önemli bir faktördür. Parfüm bayilik hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Royal Platinum’u ziyaret edin.

Giysilerinize parfüm sıkın. Parfüm tekstilde cildinize göre daha uzun süre kalır. Parfümünüzün daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız kıyafetlerinize veya atkınıza biraz dua etmek iyi bir fikirdir. Ancak dikkatli olun: Bazı parfümler, özellikle daha koyu, kehribar rengine sahip daha konsantre parfümler, giysilerinizde lekelere neden olabilir. Önce küçük bir kısımda denemek en iyisidir. Sentetik malzemeler de bir parfümün kokusunu değiştirebilir, bu yüzden onu yalnızca doğal kumaşlara püskürtmek en iyisidir.

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu