Genel

Ödevlere Yardımcı Olan Yeni Bir Blog Nedenli.com

nedenli_com

Yaşam ne kadar hızlı ilerliyor ve değişiyor. Ne kadar ayak uydurmaya çalışsak da hayatın koşturmacası içinde kaçırdığımız birçok nokta ve bilgi yer alabiliyor. Ama boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz, genel kültür bilgilerimizi arttırabileceğimiz, sosyal ortamlarımızda paylaşabileceğimiz bilgilere erişmek istemez misiniz? Belki günlük hayatınızda işlevsel olarak kullanamayacağınız ama bilmekten ve çevrenize anlatmaktan keyif alacağınız pek çok bilgi, faydalı bilgiler vermek üzere kurulmuş olan Nedenli Blog içinde yer alıyor.

Büyüklere yeni ve farklı bilgiler sunarken, öğrencilerin de derslerine destek olan bu blog sitesi ile Neden?, Nedir?, Nerede?, Neler?, Nasıl?, Nasıl Yapılır? ve Kimdir? sorularına yanıt veren, aradığınız, aramadığınız, gördüğünüzde merakla içeriğini okuyacağınız pek çok bilgi ve makale sunuyor. Bunlara ek olarak nerede kategorisinde bir kasabanın, şehirin yada bilindik bir mekanın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kurulumu henüz çok yeni olan Nedenli Blog bilgilerini doğru ve sağlam kaynaklardan edinerek sunarken, hayvanların yaşamlarından, bitkilerin oluşumundan, tanımak istediğiniz kişilere değin hazırladığı geniş yelpaze üzerindeki bilgiler çerçevesinde yepyeni bir dünyaya kapılarını aralıyor.

Amyant’ın ne olduğundan tilkilerin hayatına değin bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz Nedenli Blog sade ve keyifli yapısıyla şimdiye kadar bir çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmış.

Sık sık güncellenerek yeni bilgiler eklenen Nedenli Blog’u internet sayfalarınız arasında sık kullanılanlar listesine alarak takip etmenizi önerirken, sosyal paylaşım siteleri üzerinden de takip edebilir, ana başlıkları üzerinden siteye giriş yapabilirsiniz. Yada http://nedenli.com/ adresinden direkt olarak siteye erişebilirsiniz.

Hayatımız bazen yeterince sıkıcı ve monoton olmuyor mu? Neden bir değişiklik yapmayalım ki? Hem kendimiz hem de çevremiz için son derece eğlenceli ve genel kültür yüklü sohbetler oluşturmak bu site ile mümkün. Ayrıca çocuklarınız için de eğitici bir yapıya sahip olması ayrı bir avantaj sunuyor. Aile ya da arkadaşlar içinde bir arada olmanın ve yeni bilgiler edinmenin en güzel yollarından biri de böyle sitelerde zaman geçirmek değil mi?

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen sitenin tek gelir kaynağı olan reklamları görmezden gelmeyin, adblock ücretsiz websitelerini bitirecek tek şeydir.