Sorting by

×
GenelYaşam Tarzı

Finansal Teknoloji’de Rota “ Finrota “

Finansal teknoloji firması Finrota, işletmelere sunduğu özel çözümler ile finansal işlemlerini kolaylaştırmalarını sağlıyor. Finrota’nın sunduğu çözümler arasında tahsilat sistemi, toplu ödeme sistemi, açık bankacılık, banka hesap hareketleri, pos raporlama gibi ürünler yer almaktadır.

Tahsilat sistemi, işletmelerin müşterilerinden tahsil edeceği ödemeleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde alabilmelerini sağlar. Finrota, kredi kartı ve eft/havale tahsilatı gibi farklı seçenekler sunarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun online tahsilat çözümleri sunar.

İşletmenizin bayi ve alt bayileri ile sorunsuz ve takibi kolay bir ticari süreç gerçekleştirmesi için yeni rotası finrota.com! Sunduğu birçok ürün ile büyük küçük her işletmenin finanasal süreçlerinde kolaylık sağlar.

Toplu ödeme sistemi, işletmelerin bir seferde birden fazla ödemeyi gerçekleştirebilmelerini sağlar. Finrota, bu çözümü ile işletmelerin zaman ve maliyet tasarrufu yapmalarını hedeflemektedir. Toplu ödeme sistemi ile birlikte, fatura ödeme, maaş ödemesi, tedarikçi ödemesi gibi farklı ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

Açık bankacılık, Finrota’nın en önemli çözümlerinden biridir. Bu çözüm sayesinde işletmeler, banka hesaplarındaki verileri güvenli bir şekilde kullanarak, finansal işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca, açık bankacılık sayesinde işletmeler, farklı bankalara ait hesaplarını tek bir platform üzerinden yönetebilirler.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık sistemlerinin geliştirilmesinden sonra ortaya çıkan açık bankacılık, kişi veya kurumların finansal anlamdaki iş yapma şekillerini fonksiyonel sistemi ile daha basit, hızlı ve güvenilir hale getirmektedir. Yani açık bankacılık sistemini kullanırken kontrol tamamen müşterinin kendi elinde olmaktadır.

Banka Hesap Hareketlerin Tek Ekranda!

Banka hesap hareketleri çözümü ile işletmeler, banka hesaplarındaki hareketleri takip edebilirler. Finrota, bu çözümü ile işletmelere, hesap hareketlerini daha iyi analiz ederek, finansal kararlarını daha doğru bir şekilde alabilmelerini sağlar.

Pos raporlama, işletmelerin pos cihazlarından gelen verileri analiz etmelerine olanak tanır. Finrota, bu çözümü ile işletmelerin pos cihazlarından gelen verileri daha iyi yönetmelerini sağlayarak, işletmelerin karar alma süreçlerini hızlandırmayı hedeflemektedir.

Finrota’nın özel çözümleri, işletmelerin finansal işlemlerini daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Tahsilat sistemi, toplu ödeme sistemi, açık bankacılık, banka hesap hareketleri ve pos raporlama gibi çözümler ile Finrota, işletmelerin finansal yönetimini daha verimli hale getirir ve zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Finrota’nın sunduğu çözümler işletmelerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları birçok fonksiyonu tek bir platformda birleştirerek, işletmelerin verimliliğini artırmalarına, zaman ve maliyet tasarrufu yapmalarına yardımcı olur. Hemen ürünleri inceleyebilir, demo talep edebilir ve müşteri temsilcisi ile tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

finrota.com

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu