Sorting by

×
GenelHaberlerTeknoloji Haber

Ferrari Logic 3 Kulaklık

 

Piyasada pek çok orijinal Ferrari markalı ürün var karbon fiber laptoplar,akıllı telefon kontrollü oyuncak arabalar gibi. Bu yeni kulaklıklar ise kulağınıza Ferrari’ nin senfonisi gibi gelecek. İşte Ferrari ve çevresel ses sistemi yapan logic3  birlikte yeni tasarladıkları kulak içi ve kulak dışı kulaklıklarını tanıttı. Kulaklığı takanların sanki  ferrarinin pit stop ekibinden biriymiş gibi hissetmesini sağlıyor.

Bu kulaklıklar cüzdanı şişkin ve premium Cavallino serisi gibi özel materyallarden yapılma serilere verecek parası olanlar  için biçilmiş kaftan. Scudera serisi ise plastik- ladin yapıda olup, modaya uygun olarak Formula 1 stilini yansıtıyor ve fiyatı da aristokrat Cavallino serisine göre  daha uygun.

Scuderia kulaklıkları için fiyat aralığı 150$ ila 315$ arasında değişmektedir.
Cavallino kulaklıkları için fiyat aralığı 201$ ila 352$ arasında değişmektedir.

Kaynak : http://www.gadget.com/2012/07/20/ferrari-logic3-headphones/

Logic 3 Cavallino T-350

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu