Sorting by

×
Çalıştay ve EtkinlikİşKimya

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Sektörü Etkinliği 19-20 Mart’ta Online Yapılacak

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Teknolojileri Kulübü tarafından bu sene dördüncüsünü düzenlenen Kimya Sektörü Etkinliği KİM-SEK 19-20 Mart’ta online olarak yapılacak. Gerçek Bilim’in sosyal medya sponsorları içinde olduğu bu online etkinliği kaçırmayın.


4. KimSek etkinliğini bu sene vaka analizi, öz geçmiş değerlendirme ve mülakat simülasyonları ekleyerek zenginleştirdik. Kimya sektörünün ne kadar geniş olduğunu göstermeyi amaçladığımız bu etkinliğimizde ilaçtan kozmetiğe, enerjiden otomotive, boyadan tekstile, FMCG’den malzemeye kadar pek çok sektörden alanında uzman isimleri ağırlayacağız. Kimya sektörünün çalışma alanlarını ayrıntılı bir şekilde dinleyeceğimiz etkinliğimizde siz değerli katılımcılarımızı birbirinden önemli bilgiler edinme fırsatı bekliyor.


ETKİNLİĞİMİZ ÜCRETSİZ OLUP SONRASINDA KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR. ÇEKİLİŞLERDEN YARARLANMAK VE BELGE ALMAK İÇİN KAYIT ZORUNLUDUR.
Etkinliğe kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

https://biolinky.co/ytukimtek

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu