Sorting by

×
GenelREKLAM

Polis Botu ve Asker Botu Üreticisi Raff Military Textile

Resmi kurum ve kuruluşlar, her zaman özel bir üniforma, ayakkabı ve aksesuarlara ihtiyaç duymuştur. Tüm bu ürünler hükümetlerin oluşturduğu yönetmelikler doğrultusunda mesleklerin gerekliliklerine göre hazırlanmaktadır. Örneğin, askeri ve polis alanında görev yapacaklar için en uygun ayakkabı modelinin bot olduğuna karar verilmiştir. Bunun nedeni hem ayağı daha iyi kavraması ve daha dayanıklı olmasıdır.

Bu nedenle asker ve polis meslek grupları üniforma altına bot kullanmaktadır. Kullanılacak botların ise yönetmelikleri birbirleriyle aynıdır, diyebiliriz. Fakat tüm bu yönetmelikler oldukça zahmetli bir üretim gerektirmektedir. Asker botu ve polis botu üretimi yapmak, ayakkabı üreticileri için en zorlu iştir. İçinde kullanılacak astardan bağlama kayışına kadar özel dokuma kumaşlara ihtiyaç duyulur. Elbette aranan ilk şart, tüm bunların yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır.

Raff Military Textile portföyünde hem asker hem de polis ürünleri üretimine yer veren ender firmalardan birisidir. Bünyesinde ürettiği asker botu modellerini https://www.raff.com.tr/asker/ayakkabi/ adresinden görebilir, polis botu modellerini ise https://www.askerigiyim.com/polis/polis-bot-ayakkabi/ adresine tıklayarak görebilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Raff, kaliteli üretimiyle de dikkat çekmektedir.

Raff Military Textile tarafından üretilmekte olan asker botu ve polis botu modellerinin başlıca özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Nubuk-Deri-Süet
  • Su geçirmez
  • Enjeksiyon taban
  • Kaymaz kalıp
  • Yalıtımlı
  • Taban astarı
  • Anatomik iç taban ve form
  • Güçlü poliüretan taban
  • Anti bakteriyel çorap astarı
  • Terletmez

Yukarıda saymış olduğumuz tüm bu özellikler Raff Military Textile ‘in tekstil alanındaki uzmanlığıyla gerçekleşmektedir. Raff, uzman işçi kadrosu ve 50 yıla yakın geçmişi ile İstanbul / Merter’de faaliyet gösteren başarılı firmalardan birisidir.

Geçmişten günümüze gelişme içerisinde olup ürün ve müşteri portföyünü de genişletmektedir. Dünyanın her neresinde olursanız olun, Raff Military Textile uluslararası satış ekibine anında ulaşıp her dilde detaylı bilgi almak mümkündür.

Şimdi iletişime geçmek ve hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için resmî web sitesi olan raff.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz!

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu