Sorting by

×
BilimGenel

Liderler Vadisi İnovasyonu Dijitalleştirip Hızlandırıyor

liderler vadisi

İnovasyon alanındaki fon desteklerini, uzmanları, danışmanları, yenilikçi teknolojileri ve fazlasını tek platformda birleştiren liderlervadisi.com, yayına başladı.  Türkiye’nin inovasyon ve Ar-Ge ekosistemine katkıda bulunmak amacıyla inovasyon dünyasını dijitalleştiren platform liderlervadisi.com, iki buçuk yıllık Ar-Ge çalışmalarının ardından geliştirdiği Fon Merkezi, Uzman Rehberi, Teknoloji Transferi, İnovasyon Etkinlikleri gibi yazılım çözümlerini Ar-Ge, teknoloji ve inovasyon dünyasıyla kapsamlı şekilde buluşturuyor.

Dünya’da bir ilk niteliğinde olan ve sunduğu yenilikçi çözümlerle Ar-Ge ve inovasyon dünyasında önemli bir eksikliği dolduran liderlervadisi.com; Sanayi Şirketleri, Ar-Ge Merkezleri, Teknoloji Transfer Ofisleri, Yatırımcılar, Akademisyenler, Danışmanlar, Uzmanlar ve Girişimcilerin işini kolaylaştıracak pek çok araç sunuyor.

Liderlervadisi.com, yenilikçi fikirlerin pazara ulaşması için gereken finansman, projelendirme, patent araştırma, benchmark, eğitim, tasarım geliştirme, prototip üretimi, pilot ve seri üretim, belgelendirme, teknoloji transferi ve piyasaya sürme aşamalarının tümünde Ar-Ge ve inovasyon yapanların ihtiyaç duyacakları tüm kaynaklara erişimini kolaylaştırmayı hedefliyor.

liderlervadisi.com_kurucu_ortak_ceo_metin_ucucu_kurucu_ortak_cfo_suleyman_pekmez
Ceo ve Kurucu Ortak Metin uçucu ve Kurucu Ortak Cfo Süleyman Pekmez

Liderlervadisi.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Metin Uçucu, “Bizler, birimizin hayatı üretimin içinde inovasyon ile geçmiş, diğeri seri girişimci olarak farklı alanlardaki birikimiyle inovatif ürünler geliştirmiş iki ortak olarak, Süleyman Pekmez ile birlikte, inovasyon yolunda karşımıza çıkan bariyerler nedeniyle bir inovasyon ekosistemi olan liderlervadisi.com’u kurduk. İnovasyon duayenleriyle birlikte iki buçuk yıldır süregelen Ar-Ge çalışmalarının ardından geliştirdiğimiz liderlervadisi.com sayesinde, artık Türkiye’de Ar-Ge ve inovasyon yapanlara yol gösterecek bir platform var. Platformu Türkiye’den sonra Avrupa ve Amerika’ya da açmayı hedefliyoruz.” dedi.

İlgili kişi:

Dilek Özcan

Marjinal Porter Novelli

0212 219 29 71

dileko@marjinal.com.tr

liderler vadisi fon yönetimi
Liderlervadisi.com Fon Arama Paneli

Liderler Vadisi  Hakkında

Liderlervadisi.com, inovasyon ekosisteminin aktörleri arasındaki iletişim olanaklarını zenginleştirmek, etkileşimi interaktif hale getirmek ve erişim, eşleşme ve işbirliğini sağlamak üzere tasarlanmış bir INOVASIST A.S. yazılım çözümüdür. Ülkemizin inovasyon yeteneğinin birden çok aktöre ve bunların eş düzeydeki başarılarına bağlı olduğu; Ar-Ge ve İnovasyon sürecini kolaylaştırmak için yazılım teknolojilerinin sunduğu avantaj ve olanaklar kullanılarak çeşitli ortam ve araçların geliştirilmesi gereğinden hareketle liderlervadisi.com platformu geliştirilmiştir.

İnovasyon dünyasının duayenleriyle birlikte yıllardır süregelen Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen liderlervadisi.com ile hibe, teşvik, kredi vb. fon destek programlarına, uzmanlara, danışmanlara, yatırımcılara ve yatırımcı arayan teknolojilere erişilebilmekte ve yenilikler paylaşılabilmektedir. Teknoloji yönetim sürecine yönelik kolaylaştırıcı ve entegre yazılım çözümleri sunan liderlervadisi.com’dan Fon Merkezi, Uzman Rehberi, Teknoloji Transferi, İnovasyon Etkinlikleri, Erişim-Eşleşme-İşbirliği Bildirimleri, Anlık Mesajlaşma vb. web 2.0. tabanlı onlarca özgün uygulamaya erişmek mümkün.

Liderler Vadisi’ne girmek için

www.liderlervadisi.com

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu