Sorting by

×
GenelREKLAM

‘Kadınlar Ne İster?’ Sorusunun Cevabı Bodo’da!

Hediyeler binlerce yıldır hayatımızın güzel zamanlarının kahramanları olmuştur. Küçük ya da büyük fark etmez, yüzümüzü güldürmeye ve kalbimizi kuş gibi çarptırmaya yeter. Hediyeyi almak kadar hediye etmek de zevklidir. Hem de öyle zevklidir ki hediyeyi verdiğimiz bizim en sevdiklerimiz olunca onların yüzlerini güldürüp çok mutlu etmek en büyük önceliğimiz olur. Küçük kızınıza doğum gününde o hep istediği oyuncağı aldığınızda yüzünde gördüğünüz mutluluk size bir ömür yeter. Size, sevdiklerinizi çok çok daha mutlu edecek bununla birlikte yeni maceralara yelken açacakları muhteşem bir hediye tarzından bahsedeceğiz: Bodo deneyim hediyeleri. Bodo ile sevdiklerinize bir hediyeden çok daha fazlasını sunacaksınız. Çeşitli popüler alanlarda sunulan etkinlikleri tek bir platformda bulabilecek üstelik bunları sevdiklerinize çok şık bir şekilde hediye edebileceksiniz. Eğitim, aktivite, eğlence, oyunlar, tatiller, geziler, maceralar hepsi ve daha fazlası ufkunuzu genişletecek, özel zamanlarınızın vazgeçilmez deneyimleri olacak. Ayrıca deneyim hediyelerini sadece belirlenen tek bir günde değil, 9 ay boyunca dilediğiniz bir zamanda kullanma hakkınız var.

Erkekler için deneyim hediyesi

Onlara doğum günleri, yıldönümleri, Sevgililer Günü, Babalar Günü veya Yılbaşı için hediye bakarken, görmekten sıkıldığınız ve artık bir etkileyiciliği kalmayan sıradan hediyelik eşyalardan sıkıldığınızı biliyoruz. Ki muhtemelen onlar da sıkıldı. İşyerinde sandalyesinden kalkmadan giyeceği spor ayakkabılarına değil, enerjilerini harcamaya, bilinmeyen heyecanlara maceraya çıkmaya ve kuş kadar özgür hissedecekleri eğlencelere dalmaya ihtiyaçları var. Bodo ile erkeklere bir hediyeden bekledikleri gerçek heyecanı verin! ‘’Kendi Aracınız ile Extreme Sürüş Deneyimi’’, bu deneyim aynı zamanda 7 saat sürecek ve sonunda katılımcının sertifika kazanacağı, işin uzmanından birebir alacağı  eğitim. Sevdiğiniz erkeği doğum gününde her zaman buluştuğunuz kafeye götürmek yerine neden, unutamayacağınız bir maceraya götürmüyorsunuz? ‘’İki Kişi için ATV Turu’’. Arkadaşınız bu deneyime bayılacak: ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’. Savaş oyunu tutkunlarına: ‘’Poligon’da Silahla Atış’’ ve ‘’VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’. 

Kadınlar için deneyim hediyesi

‘’Kadınlar ne ister?’’in cevabı bodo deneyim hediyelerinde! Son zamanlarda küçük sıkıntılar yaşamış bir kadına verilecek en güzel hediye çikolata değil, onu kendine getirecek romantizmle süslenmiş eğlencedir! ‘’İki Kişi için At Gezisi’’. Hayatı uçlarda yaşamayı seven, cesur ve hayat dolu kadınlara enerjilerini daha da yükseltecek tarzda deneyim, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’. Hayatı genel olarak stresli yaşayan biraz telaşlı bir yapısı olanlara, ‘’Mix Masajı’’. Masaj onun vücudunu rahatlatırken ruhuna derin bir dinginlik verecek. Ayrıca masajın yanında: Sauna, jakuzi ve yüzme havuzu gibi fırsatlardan da faydalanabilecek. Eşinize yıldönümünüzde vereceğiniz en güzel hediyelerden biri de mükemmel bir tatil, ‘’İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. Peki ya uçaklara oldukça yakından ilgi duyan kadınlar için de harika bir önerimiz var desek: ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Çok daha fazlası bodo’nun benzersiz deneyimler dünyasında!

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu