Sorting by

×
BilgisayarREKLAM

Instagram’ın Popüleri Olun

İşletmeniz ya da kişisel hesabınız olsun fark etmez, fazla takipçi ve beğeni beraberinde etkileşimi de getirir. Günümüzde en yaygın reklam aracı olarak kullanılan Instagram içerisindeki hedef kitlenizi etkilemek istiyorsanız, devamında markalarla iş birliği yapmak istiyorsanız, Instagram takipçi satın al hizmetini güvenilir kaynaklardan temin etmelisiniz. Uygun fiyatlarının yanında hızlı teslimat yapan işletme, müşterilerinin her zaman parlamasına yardımcı olmaktadır. İşletmelerinde dört ana konu etrafında hizmet verilmektedir. Bu hizmetler sırayla, takipçi, beğeni, oto beğeni ve video izlenmedir.

En Uygun Fiyatlarla Instagram Hizmeti Alın

En ucuz şekilde almaya başlayabileceğiniz Instagram takipçileri 5,40 Türk Lirasından, beğeniler 4.00 Türk Lirasından, otomatik beğeniler 2,50 Türk Lirasından başlıyor. En uygun şekilde, uygun bütçeyle hızlı ve güvenilir olarak takipçi kitlenizi ve fotoğraf beğeninizi artırmak istiyorsanız, işletmeyi tercih edebilir, detaylı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Instagram algoritması, ne kadar takipçiye o kadar popülerlikle çalışmaktadır. Bu nedenle takipçi satın alma hizmetlerinden faydalanmanız gerekir. Ülkemizde ve tüm dünyada etkin olan Instagram satın alma işlemlerini en uygun şekilde site üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Yüklü meblağlar ödemeden, güvenilir şekilde beğenilerinizi, takipçinizi ve izlenmenizi artırabileceksiniz.

Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram hesabınız işletmenize ait ya da kişisel hesabınız olabilir. Bunun için yapmanız gereken büyümesini sağlayacak özel hizmetlerden faydalanmaktır. Büyümenin en birinci özelliği takipçidir. Ne kadar kişiye ulaşırsanız o kadar tanınırsınız. Instagram takipçilerini 100 ile 10000 aralığında, ayırdığınız bütçeye istinaden satın alabilir ve sitenizdeki artışı görebilirsiniz. Hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken nokta, profilinizin gizli durumda olmaması, sipariş verildikten sonra kullanıcı adının değiştirilmemesidir. İşletme, takipçi düşüşü yaşadığınızda bunu telafi etmediğini belirtmektedir.

Instagram Oto Beğeni ve Normal Beğeni

Instagram hesabınızı daha etkin kullanmak için otomatik beğeni ya da manuel beğeni hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Otomatik beğeni hizmet süresi 30 gün olup, satın aldığınız beğeni adedini her gün son paylaşılan fotoğraflarınız arasında dağıtmaktadır. Manuel olan hizmetse, son paylaşım yapılan içerikten son 10 gönderiye kadar genişletilebilmektedir. Böylece hem etraflı hem de güvenilir şekilde hizmet almış olursunuz. Şirket düzenli olarak sizlere otomatik beğeni göndermektedir. Paylaşım linkini, Instagram hesap adresinizin linki olarak girmeniz önemlidir. Doğru hedef kitlenize sahip olmak gerekli noktalardan birisi de beğeni sayısıdır.

Instagram Video İzlenme Satın Alma

500 ile 1 milyon izlenmeye kadar genişleyen video izlenme hizmeti, müşterilerine site tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içerisinde paylaştığınız videonun linkini göndermeniz gerekmektedir. Böylece sistem otomatik olarak izlenme göndererek, videonuzun toplam izlenme sayısını artırmaktadır. Sitenize gönderilecek toplam izlenme sayısı bir ile altı saat aralığında bitmektedir. Profilinizi açık tutmanız izlenmelerin tam olarak gönderilmesinde büyük pay taşır. Kapalı bir hesap videosu için link gönderirseniz, telafi edilmez. Hizmetlerden tam olarak faydalanmak için açıklama kısımları mutlaka okunarak sipariş verilmelidir.

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu