İletişim

Facebook Yorumları

9 Yorum

  1. Artık Otizmin çaresi şifası bulunmalı bu çocukları gençleri bu çekilmez derdin gecesi gündüzü olmayan bu şerrden kurtaracak doktor bilim insanı bilim şirketi herkesin özellikle çocukların dualarını alacaklardır

    1. Bilim her geçen gün gelişiyor. HIV virüsünün çoğalmasını engelleyen protein bile bulunduğuna göre, inşallah otizmin de bir çaresi bulunacaktır.

  2. Merhaba. Ben Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN. Ege Üniversitesi, Fen Fakültesi, Fizik Bölümü’nde öğretim üyesiyim. 16 Aralık 2019 tarihinde, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK’ın teşrifleriyle Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenleyeceğimiz, Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Sayın Serdar Hüseyin YILDIRIM ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Doç. Dr. Lokman KUZU’nun da konuşmalarıyla katılacakları “3. Asteroit Madenciliği ve Meteor Bilimi Çalıştayı”nı, kurumunuzda, sosyal medya ortamınızda ve çevrenizde duyurmanızı rica eder, sizleri de aramızda görmekten büyük kıvanç duyacağımızı belirtmek isterim. Çalıştay posteri ve programı ektedir. Ayrıntılı bilgi, kayıt koşulları ve güncel bilgiler için web sayfamız aşağıdadır. Şimdiden teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
    http://www.ozanunsalan.com/astminmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu