Sorting by

×
BilgisayarİşYaşam Tarzı

House of the Dragon Targaryen Soyağacı

Game of Thrones evreninden House of the Dragon 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başladı. Bu hafta 7. Bölümü yayınlanacak olan House of the Dragon, aynı hafta yayınlanmaya başlayan Rings of the Power’ı şimdiden geri planda bırakmışa benziyor.

House of the Dragon’ın konusu nedir? House of the Dragon, Game of Thrones’un 175 yıl öncesine bizi götürüyor ve Targaryen hanedanının Demir Tahtta hüküm sürdüğü Westeros’u konu alıyor.

Targaryen Soyağacı

Dizide Prenses Rhaenyra’nın da bahsettiği Buz ve Ateşin Şarkısını konu alan Game of Thrones’ta Jon Stark’ın Aegon Targaryen olduğunu ve Demir Tahtın varisi olduğunu görmüştük. House of the Dragon’da Targaryen soyağacını daha iyi anlamak için ExpressVPN’in Targaryen soyağacını inceleyebiliriz.

 

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu