Sorting by

×
REKLAM

Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim: Bilişim Zirvesi

Doğru yönde olsan bile öyle oturup durursan hayatına yön veremezsin. HAREKETE GEÇMENİN TAM ZAMANI !! “Tırmanmayı göze alan zirvenin hazzını yaşar.” Bu zirvede bizle beraber ol !
Zirveyi bekleyenler için nihayet beklenen eğitimler geldi. Türkiye geneli üniversitelerden seçilecek olan genç beyinlerle robotik , Bilişim , Girişimcilik , Siber güvenlik , Webde tasarım ve trendler gibi mühendislik ve mühendislik dışı alanlarda eğitimler verilerek “BİLİŞİM ZİRVESİ” gerçekleştirilecektir. Zirvemiz oruç otelde gerçekleştirilecek olup yemek ve konaklama ücretsizdir. Düzenlenen eğitimler sonucu sertifika verilecektir.
***Bilgisayar ile gelmeniz gerekmektedir.
SENDE GENÇLİK ÇALIŞMALARINA MERAKLIYSAN BU FIRSATI SAKIN KAÇIRMA.
Katılım Formu: https://goo.gl/forms/bOZ3L1XJaKYA8b7o2
?Etkinliğimiz Bursa ili dışında okuyan öğrencilerimiz içindir.

Proje Atölyesi, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı olarak gönüllü öğrencilerin hizmet verdiği bir birimdir. Proje Atölyesi, Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenmektedir ve AB gönüllülük hizmeti akreditasyonuna sahiptir. Proje Atölyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı projelerinde aktif rol almakta ve projeler gerçekleştirmekteyiz.
Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi olarak 18-24 Şubat tarihlerinde “Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim: Bilişim Zirvesi” isimli Türkiye Ulusal Ajansı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi ve Uludağ Üniversitesi tarafından desteklenen projemizi gerçekleştireceğiz.
Projemizin amacı gelişen teknoloji ve bilişim dünyasının hızına Türkiye gençlerinin de adapte olabilmesini sağlamaktır. Sürekli tüketilen teknolojik ürün ve fikirlerin yanı sıra bu konuda üretici de olabilmek için farkındalık oluşturmayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda alanlarında uzman kişiler tarafından verilen eğitimler sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen gençlere bilişim, dijital dünya, siber güvenlik,robotik sistem konularında bilgi birikimi ve tecrübe sağlanarak okullarına döndüklerinde de bunların geliştirilmesi hedeflenmektedir.

İletişim için;
İnstagram: @uupatolyesi
Twitter: @uludagproje
Facebook: @projeatolyesi
Website: projeatolyesi.uludag.edu.tr

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim: Bilişim Zirvesi - Herşeyolog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu