Sorting by

×
BilgisayarREKLAM

Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yaşamımıza sosyal mecralar dahil olmuştur. Bu mecraların gelişimi, pek çok konuda değişiklik olmasının önünü açmıştır. Platformlar her geçen gün büyümüş ve bünyesine yeni kullanıcıları dahil etmiştir. Hızlı büyüme özellikleri nedeniyle, hem bireysel hesapların hem de firmaların dikkatini çekmiştir. Firmalar artık, geleneksel ve yüksek maliyetli reklamlar yerine sosyal platformlar aracılığıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Potansiyel müşteri adaylarına daha hızlı ve kolay bir yoldan ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Crovu Sosyal Medya Paketlerinde Neler Bulunur?

Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı; hızlı teslimat ve güvenilirlik ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sundukları destek ekibi sayesinde; hem satış öncesinde hem de satış sonrasında yaşanabilecek sorunlar engellenmektedir. Tümüyle güvenilir olan ödeme sisteminde, bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Siparişlerinizi rahatlıkla oluşturabildiğiniz gibi, aynı hızda takip de edebilirsiniz. Site üzerinden satın alacağınız bütün takipçilerin gönderimi anında yapılmaktadır. Siparişinizin onaylanmasının ardından yaklaşık 5-15 dakikalık süreçte 7/24 olarak otomatik takipçi teslimatı sağlanır. Satın aldığınız ve hesabınıza yüklenen takipçilerde herhangi bir azalma yaşanırsa, Crovu bu noktada da sizlere yardımcı olmak için devreye girer. Ajansla destek hattı üzerinden iletişim kurmaya dahi gerek kalmadan telafi sistemi aracılığıyla takipçi mağduriyet yaşamanız engellenir. 2016 senesinde hayata geçirdikleri Crovu Otomatik Telafi sistemi vakit ve takipçi kaybetmenizi önlemektedir.

Crovu Takipçi Hizmetleri Nelerdir?

crovu takipçi hizmetleri dahilinde, farklı ihtiyaç seçeneklerine göre kategori ettikleri paketler bulunur. Bu paketler aracılığıyla hesaplarınızın büyümesini hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Başta Instagram olmak üzere; Twitter, Facebook ve Youtube platformları için takipçi paketlerine göz atabilirsiniz. Sağlanan takipçiler; tümüyle organik hesaplardan oluştuğu için, hesabınızın günden güne büyüme potansiyeli de artmaktadır. Organik takipçilerin artışı, beğeni ve yorumların artışını da doğrudan beraberinde getirir. Böylece hesabınızdaki yorum ve beğeni sayınız da artmış olur. Ürün ya da hizmetinizi geniş kullanıcı ağına ulaştırmanın en kolay yolu, bu paketleri satın almaktır. Bireysel hesaplar da, görünürlüklerini arttırmak için bu yolu tercih etmektedirler.

Crovu Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Crovu.co bünyesinde Kredi Kartı ya da Havale / EFT aracılığıyla hesabınız için takipçi satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sitede, mobil ödeme yöntemiyle takipçi satın alma özelliği bulunmamaktadır. Mobil ödeme seçeneği, operatörler tarafından sıcak bakılmayan bir ödeme yöntemi olduğu için site yetkilileri tarafından tercih edilmemektedir. Tüm işlemlerde bilgileriniz korunmaktadır. Üçüncü kişilerle paylaşım yapılmamaktadır.

Neden Crovu Ajansı Tercih Edilmelidir?

Crovu ekibi; 6 yıldır bu sektörde yer alan bir ajanstır. Kullanıcıların isteklerini, platformların dönüşümleri doğrultusunda detaylıca analiz etmektedir. Bu nedenle hem sektörün en eski, hem de en başarılı isimlerinden birine dönüşmüştür. Sağladığı hizmetlerin yanında, destek ekibinin de güçlü iletişim özelliği bulunur. Hızlı bir biçimde dönüş sağlarlar. Her müşterileri, bir referans kaynağıdır. Aldığı geri dönüşler yüksek memnuniyet içerir. Takipçi, yorum ve beğeni hizmetleri, bir çeşit reklam stratejisidir. Geleneksel ve klasik reklam kampanyaları; değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayamadığı için bu platformlarda yer alarak ürün ve hizmet tanıtımı yapmak, her büyüklükteki firma için büyük önem arz etmektedir.

Crovu Müşteri Desteği Nasıl Sürdürülmektedir?

Crovu ekibi, 7 gün 24 saat müşteri destek hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda, iş saatleri içinde WhatsApp, Telefon ve E-Mail desteğiyle kesintisiz biçimde destek vermeyi amaçlamaktadırlar. İş saatleri dışında ya da bütün tatillerde; yalnızca E-Mail destek servisi bulunur ve 7/24 şekilde hizmet verirler. Crovu Ajansı, hizmetlerinden önce de sonra da destek hattını sürdürür.

Crovu ile Hesaplarınız Nasıl Büyür? Instagram, Twitter, Youtube ya da Facebook kullanıcıları olarak hesaplarınızı büyütmek için, crovu’dan takipçi satın alın. Bu satın alma işlemlerinden önce aklınıza takılan her soruda, ajansla iletişime geçebilir ve hızlıca aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz. Crovu Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı, yalnızca takipçi hizmeti sunmamaktadır. Yorum ve beğeni hizmeti de site bünyesinde bulunmaktadır. Bu paketleri de takipçi paketleri gibi satın alınabilmektedir. Organik kullanıcılardan oluşan beğeni ve yorumlar, hesabınızın görünürlüğünü arttırmasına yardım etmektedir. Crovu Sosyal Medya Ajansının platformlar için sunduğu takipçi, beğeni ve yorum paketlerinin içeriğine ulaşmak ve diğer bütün detaylar için crovu’ya göz atın.

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki Türkçe kaynak eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu