Sorting by

×
Genel

Bir izleme uygulaması seçerken göz önünde bulundurmanız gereken 6 ipucu

Bu casus yazılımın akıllı telefonlar için kullanışlılığı, özellikle günümüzün teknolojik dünyasında çok önemlidir. Hızlı teknoloji alanında gelişme insanları akıllı telefonlara ve diğer cihazlara yaklaştırmıştır. Ancak, bununla ilişkili riskler özellikle acemi kullanıcılar veya çocuklar için göz ardı edilemez. Siber zorbalık, bilgisayar korsanları, çevrimiçi dolandırıcılar ve yırtıcılar, çocuklar çevrimiçi yüzleşmeli

Cihazı kullanmaktan kısıtlamak sorunun çözümü değildir. İzleme uygulamasını kullanarak ekstra bir güvenlik katmanı ekleyerek güvenliklerini sağlayabilirsiniz. Ancak, bir izleme uygulaması seçerken doğru seçimi yapmak, İnternet’teki sayılamayan uygulamaların kullanılabilirliği nedeniyle bir zorluktur. Bu çile konusunda size yardımcı olmak için, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak bir rehber hazırladık.

Bir izleme uygulaması seçerken akılda tutulması gereken 6 faktör

Aşağıdakiler, bir izleme uygulaması alma arayışınızda aklınızda bulundurmanız gereken ideal bir uygulamanın özellikleri

  • Güvenlik
    Birincil endişe, uygulamanın kaydettiği verilerin güvenliğidir. Uygulama tarafından kaydedilen verilerin güvenli olduğundan ve yalnızca sizin tarafınızdan erişilebileceğinden emin olun. En iyisi olduğunu iddia eden ancak vaat ettiklerini sağlamayan birden fazla uygulama vardır. Bununla birlikte, bu tür uygulamaları tanımak zordur, ancak incelemelerini SiteJabber ve TrustPilot gibi otantik sitelerden okumaktır.

Dolayısıyla, bir uygulama seçtiğinizde, sağladığı güvenlik önlemlerine bir göz attığınızdan emin olun. Kullanıcının uygulamanın istila panosuna istilasına tanık olduğu tek bir inceleme bile okursanız, bunu almayı bile düşünmeyin.

  • Gizlilik Modu

Stealth modu sunmuyorsa bir uygulamayı izlemenin kullanımı nedir? Telefonda izleme işlevleri gerçekleştirirken, izleme uygulaması gizli kalır. Bunun nedeni, kullanıcının bu konuda herhangi bir ipucu almaması ve cihazlarını normalde olduğu gibi kullanmaya devam etmesi gerektiğidir.

Stealth modunda çalışırken, ideal izleme uygulaması telefonun menüsünde herhangi bir uygulama simgesi oluşturmaz ve ayrıca ekranda herhangi bir bildirim göstermez. Bu nedenle uygulamayı bu özellik ile seçtiğinizden emin olun veya bir tane almanın bir anlamı yoktur.

  • Telefonun sağlığını etkilemez

Telefondaki kurulumdan sonra sizin için sorunlara neden olmayacak şekilde profesyoneller tarafından bir izleme uygulaması geliştirilmelidir. Bir sahte uygulamayı almak telefonunuzun sağlığını ve performansını etkileyebilir.

Bu tür alt-par uygulamalar mükemmel bir şekilde geliştirilmez ve uyumluluk sorunlarına neden olmaz. Anında pil drenajı, yazılım sorunları, zarar verici donanım ve gecikmeler, dikkat etmeniz gereken önemli sorunlardan bazılarıdır.

  • Fiyat

     Çoğu kişi, yüksek fiyatlandırmaya sahip bir uygulamanın daha az fiyatlandırma ile diğer uygulamalardan daha güvenilir veya otantik olduğunu düşünür. Ne yazık ki yanlışlar. Fiyatlandırmayı yüksekleştirmek, daha yüksek maliyetleri üstün kaliteyle ilişkilendirme eğilimimizle uyumlu olarak izleyicinin dikkatini çeken bir başka faktördür.

Ancak, herkes onlardan yararlanabilmesi ve sevdiklerinin güvenliğini sağlayabilmesi için güvenilir, güvenilir ve düşük bir maliyetle mevcut olan birkaç uygulama vardır.

  • Kullanım kolaylığı

Bir izleme uygulamasını benzersiz kılan bir diğer önemli faktör de kullanımı kolay işlevleridir. Çoğu ebeveyn ve işveren binlerce yıldır, ancak teknolojiyi hayatlarının bir parçası olarak kabul etmek için gerilirler, ancak yine de zor bir şeye ellerini almak için iyi eğitimli değildirler.

Bu nedenle, bir izleme uygulamasının kullanımı kolay olmalıdır. Herkesin kolayca çalıştırabileceği şekilde tasarlanması gerekir. Sezgisel tasarımlarla mevcut uygulamalar var, böylece bunları kolayca işleyebilir ve bilmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

En iyi yol, kullanıcılarına almadan önce uygulamanın ilk elden deneyimi sunmak için “canlı demo” seçeneği sunan uygulamalara gitmektir.

  • Özellikler

Neden bir istihdam izleme uygulaması kullanmak istiyorsunuz? Bir uygulamayı edinme nedenleriniz konusunda netseniz, sizin için en iyi uygulamayı kolayca bulabilirsiniz. Nasıl?

Diyelim ki çocuğunuzun sosyal medya aktivitelerini öğrenmek veya telefon kullanım programlarını kontrol etmek istiyorsanız, sosyal medya izleme ve uygulama engelleme özelliklerine sahip bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Aynen bunun gibi, bir izleme uygulaması edinmek için muhakemenizde net olmanız gerekir ve biliyorsanız, ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlayan bir uygulama arayın.

Yasal bir İzleme uygulaması bulmak neden bu kadar zor?

Yukarıda belirtilen tüm özelliklere sahip bir izleme uygulaması bulmak kolay bir iş değildir. Daha önce de belirtildiği gibi, tüm bu özellikleri içerdiğini iddia eden sayılamayan uygulamalar vardır, ancak gerçekte beklentilerin altında kalırlar. Bu tür uygulamaların listesi uzundur ve bu listede sektörde bazı önemli isimler bulursanız şaşırmayın.

Bunun arkasında birden fazla neden olabilir. Bunun ana nedeni yanlış reklamdır. Bazı uygulamalar size tüm özellikleri sunmayı ve web sitelerini o kadar iyi tasarlamayı vaat ediyor ki, uygulamanın yasal olup olmadığını tanımak zor. Gerçek anlamda, bu tür uygulamaların tek bir amacı sermaye üretmek ve asla abonelerine cevap vermektir.

Yapmanız gereken bir şey var mı?

Cevap: Biraz uzman tavsiyesi izleyin. Uzman ekibimiz, sadece okuyucularımıza alabilecekleri en iyi uygulamayı önermek için uzun zamandır izleme uygulamalarını deniyor ve test ediyor. Bu nedenle, kaydedilen verilerinizin güvenliğini sunan bir akıllı telefon için casus yazılım arıyorsanız, gizli modda çalışıyor, telefonunuzu yavaşlatmıyor, bütçe dostu, kullanımı kolay ve tüm yararlı özellikler, önerimiz içeriyorsa xnspy uygulamasıdır.

Xnspy uygulaması nedir?

XNSPY, bir telefondaki tüm etkinlikleri görüntülemenize olanak tanıyan meşru bir telefon izleme uygulamasıdır. Bu, XNSPY’yi önermemizin birçok nedeninden biri olan platformlar arası bir uygulamadır. Yani, bir Android veya iPhone’u izlemek istiyorsanız, XNSPY her ikisiyle de sorunsuz bir şekilde çalışır.

XNSPY, diğer izleme uygulamalarından ne kadar farklı?

Bu uzak bir uygulama olmasına rağmen, telefonda yalnızca bir kerelik bir kurulum gerektirir. Bundan sonra, uygulama verileri otomatik olarak kaydeder ve yalnızca sizin tarafınızdan erişilebilen çevrimiçi bir gösterge tablosuna kaydeder.

XNSPY, gizliliğine müdahale etmeyerek ve istila ederek kullanıcının verilerinin güvenliğini sağlar. Dahası, uygulama Stealth modunda çalışır. Bu, hedef cihazda bir kerelik bir kurulumdan sonra, kullanıcının etkinliğini kontrol etmek için cihaza tekrar tekrar erişmeniz gerekmediği anlamına gelir. Telefonun yazılımı ile yapılandırıldığı için XNSPY, telefonun menüsünde izlenemez hale getiren herhangi bir simge oluşturmaz.

XNSPY, telefonunuzun sağlığını ve performansını da etkilemez. Uygulama profesyoneller tarafından geliştirildiğinden ve uzun bir deneme ve test aşamasından geçtiğinden, cihazınızı ısıtmaz veya pil sağlığına zarar vermez, böylece kullanıcı telefonu kullanırken herhangi bir gecikme yaşamaz.

XNSPY uygulamasının kullanımı çok kolaydır ve kullanıcılara uygun bir deneyim sağlamak için sezgisel olarak tasarlanmıştır. Uygulama, onu çalıştırmak için teknoloji meraklısı olmanızı gerektirmez. Yani, XNSPY uygulamasını çalıştırırken telefonun kendisini kullanmak gibi hissedeceksiniz. Tek yapmanız gereken, kullanıcı hesabınıza başka herhangi bir cihazdan giriş yapmaktır. Gösterge tablosuna girin ve tüm özellikler açılır menüde listelenir. Kaydedilen verileri görüntülemek için özelliklerden herhangi birini tıklayın.

Şimdi Xnspy’nin en güçlü noktası – özellikleri hakkında konuşalım. XNSPY, telefonun tüm etkinliklerini her yerden istediğiniz zaman görüntülemenize olanak tanır. İşte XNSPY’nin kullanıcılarına sağladığı bazı temel özelliklerin listesi:

● E -posta ve kısa mesaj izleme

● Social media and IM chat monitoring

● Kişiler ve arama günlükleri

● GPS Konum İzleme ve Geofencing

● Ortam kaydı

● İnternet tarayıcı geçmişi izleme

● Uzaktan Erişim

Xnspy çok pahalı mı

XNSPY’yi okuyucularımıza önermenin arkasındaki birçok nedenden biri fiyatlandırması. Uzun vadede satın alsanız bile cebinize bir delik açmayan bütçe dostu bir uygulamadır.

XNSPY’nin aylık abonelik planı 35.99 $ ‘dan başlıyor, üç aylık abonelik planı ayda 20,00 $ karşılığında ve yıllık abonelik planı aylık 7,50 $ karşılığında kullanılabilir.

Kendiniz için en iyi izleme uygulamasını seçin!

Bunda  dijital Dünya Sevdiklerinizin çevrimiçi güvenliğinin bir zorunluluk haline gelmesini sağlamak ve bir izleme uygulaması kullanmak bunu yapmak için makul bir yoldur. Bununla birlikte, çok sayıda izleme uygulamasının kullanılabilirliği, kullanıcıların güvenilir ve güvenilir bir seçenek bulmasını zorlaştırmıştır.

Neyse ki, XNSPY tüm bu özellikleri çok düşük bir bütçeyle sunar. Olgun bir uygulamadır ve uzun zamandır kullanıcının taleplerini bilerek ve güvenilir bir izleme hizmeti sunmaktadır. Yani, tüm özelliklere sahip bir izleme uygulamasına ellerinizi almak istiyorsanız, Xnspy sizin seçiminiz olabilir.

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu