Anasayfa / Videobilim / THE POPİNATOR SES KONTROLLÜ POPCORN FIRLATMA ROBOTU

THE POPİNATOR SES KONTROLLÜ POPCORN FIRLATMA ROBOTU

Eğer tıkınmaktan yorgun düştüyseniz ve popcorn yemek istiyorsanız işte size çılgın bir popcorn makinası. Popinator bu görevi sizin için gerçekleştirecek bir robot sadece “pop “diyorsunuz ve odanın neresinde olursanız oraya popcorn fırlatıyor. Evet bu çılgın robot sizi izliyor ve popcorn fırlatıyor.

Popcorn İndiana adlı çerez firmasının ürettiği robot, The Popinator size aynı bir NBA oyuncusu gibi isabetli bir şekilde bir kaç popcorn fırlatıyor. 4-5 metreye kadar düzgün bir şekilde popcorn fırlatabiliyor.

Bilgisayar oyuncuları için birebir bu robot. Siz pop deyin ağzınıza popcornları tıkıştırsın. Böylece açlıktan ölmeden oyuna devam edebilirsiniz 😀

Videoda bu çılgın aletin marifetini göreceksiniz.

 

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genç Mühendis Kan Almadan Şeker Ölçen Cihaz Geliştirdi

Kendisi de şeker hastası olan genç mekatronik mühendisi, non-invazif yani kan olmadan şeker ölçümü yapan …

Bir yorum geldi

  1. Bu popcorn makinası gerçekten tembeller için 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*