Anasayfa / Videobilim / THE POPİNATOR SES KONTROLLÜ POPCORN FIRLATMA ROBOTU

THE POPİNATOR SES KONTROLLÜ POPCORN FIRLATMA ROBOTU

Eğer tıkınmaktan yorgun düştüyseniz ve popcorn yemek istiyorsanız işte size çılgın bir popcorn makinası. Popinator bu görevi sizin için gerçekleştirecek bir robot sadece “pop “diyorsunuz ve odanın neresinde olursanız oraya popcorn fırlatıyor. Evet bu çılgın robot sizi izliyor ve popcorn fırlatıyor.

Popcorn İndiana adlı çerez firmasının ürettiği robot, The Popinator size aynı bir NBA oyuncusu gibi isabetli bir şekilde bir kaç popcorn fırlatıyor. 4-5 metreye kadar düzgün bir şekilde popcorn fırlatabiliyor.

Bilgisayar oyuncuları için birebir bu robot. Siz pop deyin ağzınıza popcornları tıkıştırsın. Böylece açlıktan ölmeden oyuna devam edebilirsiniz 😀

Videoda bu çılgın aletin marifetini göreceksiniz.

 

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Gerçek Bilim 2012'de Ankara'da kuruldu. Kendimden bahsedecek olursak, Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve düzenliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz. Bilimle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA Yeni Keşfettiği 7 Gezegende Sıvı Halde Su Bulunabileceğini Duyurdu

NASA 22 Şubat 2017’de yaptığı basın konferansında Güneş Sisteminin dışında 7 dış gezegene sahip bir …

Bir yorum geldi

  1. Bu popcorn makinası gerçekten tembeller için 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*