Genel

Bundle Haber Uygulaması Lösev ve Kaçuv’a Yardım Edecek

Bundle, 1-7 Nisan Kanser Haftası boyunca reklam alanlarını LÖSEV ve KAÇUV’a ayırdı. Bundle yılın geri kalanında da premium reklam alanlarını sivil toplum kuruluşlarının yararına kullanmaya devam edecek.

Türkiye’de yılda ortalama 3 bin 500 çocukluk çağı kanseri vakası teşhisi konuluyor. Bundle etkili reklam modellerini ilk olarak tedavi bekleyen çocuklar için dayanışmaya ayırıyor. Yeni reklam modelleri, 1-7 Nisan Kanser Haftası’nda LÖSEV ve KAÇUV’un farkındalık yaratmayı hedefleyen mesajları ile Bundle’ın 1 milyonu aşkın aktif kullanıcısına ulaşacak. Bundle, yılın geri kalanında ise her ayın bir haftası sivil toplum kuruluşlarına ücretsiz olarak yer vermeye devam edecek.

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle, yeni ‘native’ reklam modellerini Ocak ayında markaların kullanımına sunmuştu. Uygulama, 5 farklı yeni reklam formatı ile markaların kullanıcıyla direkt etkileşime geçmesini sağlayarak etkili bir iletişim olanağı sunuyor.

İş birlikleri hakkında detaylı bilgi için partners@bundletheworld.com e-posta adresinden Bundle’a ulaşabilirsiniz.

Lösev’e https://www.losev.org.tr/gonullu adresinden gönüllü olabilir;

Kaçuv’a https://bagis.kacuv.org/ adresinden bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu