Cumartesi , Ekim 19 2019
Anasayfa / REKLAM / İstediğin Zaman İstediğin Yerden İngilizce Öğren !

İstediğin Zaman İstediğin Yerden İngilizce Öğren !

Her geçen gün teknolojinin ivme kazanması nedeniyle, eğitim teknolojileri ve metotlarda büyük bir değişim yaşanıyor. Sadece 10 yıl öncesine kadar okullarda ve kurslarda kullanılmayan akıllı cihazlar bugün eğitim dünyasında vazgeçilmezi olmuştur. Bilgisayar ve bilgisayar teknolojilerine dayanmayan bir eğitim artık yok gibi. Bu durumla birlikte sadece eğitimde kullanılan araçlar değil ,teknikler de değişti. Online eğitim kurumları tarihlerindeki en fazla rağbeti alıyor. Öğrenciler eğitimin yeni yollarını keşfediyor. Yeni eğitim teknikleri insanları daha hızlı ve çabuk öğrenmesini sağlıyor.Bu konuda verilebilecek en güzel örneklerden biri de Open English online İngilizce kursu. Open English dünya çapında eğitim veren bir online İngilizce okuludur. Eğitimleri tamamen online, haftanın 7 günü ve 24 saatinde sizlere ders alma şansı sunuyor. Platform üzerinde 400’den fazla Amerikan öğretmen sizlere her yarım saatte bir başlayan eğitimler ile ders veriyor. Bu öğretmenlerin hepsi Amerikalı eğitmenler dolayısıyla İngilizceyi ilk ağızdan öğrenme şansınız oluyor. Böylece ingilizceyi en verimli kaynağından öğrenmiş oluyorsunuz.

İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden platforma bağlanıyor ve derslere katılabiliyorsunuz. Platform ayrıca bünyesinde bir çok aracı öğrencilerinin kullanımına sunuyor. Bu araçlar sözlük, çeviri ve kelime öğrenmeniz için kullanılan değişik programlardan oluşuyor.
Platformun amacı İngilizce kursu için zamanı olmayan kişilere esnek imkanlar sunarak hizmet götürmek ve eğitim almalarını sağlamak. Open English konusunda daha fazla bilgi almak için okulun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 Online English

Facebook Yorumları

Bu haber 698 kez görüntülendi.

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otel Yorumlarınızı Paylaşın

Gitmek istediğiniz otelin verdiği hizmet acaba nasıl bir seviyede ya da konaklayacağınız odanın özellikleri sizlerin …

2 yorumlar

  1. Pingback: İstediğin Zaman İstediğin Yerden İngilizce Öğren ! - Herşeyolog

  2. Pingback: İstediğin Zaman İstediğin Yerden İngilizce Öğren ! - HaberGaraj.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.