BilgisayarREKLAM

Güzel Hosting ile Websiteniz Her Daim Hızlı ve Güvenli

Güzel Hosting, müşterilerine 2008 yılından bu yana başta Web Hosting, Reseller Hosting ve Kiralık Sunucu & Sanal Sunucu olmak üzere birçok İnternet Hizmetleri alanında hizmet ve destek sunmaktadır. İnternet hizmetleri alanında dilediğiniz hizmeti hem kolay hem de hızlı bir biçimde sipariş vererek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Web site sahibi olan veya olmak isteyenlerin hem ihtiyaç hem de talepleri göz önüne alınarak her kategoride birden fazla paket hazırlamış olan Güzel Hosting ile hosting ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bu alanda birçok paket seçeneğiyle; disk alanı, aylık trafik kullanımı, web site barındırma adedi, alt özellikler olarak belirtilen veritabanı sayısı, eposta sayısı, Mysql sayısı ve benzer diğer alt özelliklerin pakete göre sınırsız sayıya kadar çıkartılan seçeneklerde paketleri sizlere sunar.

Limitsiz Web Hosting

Türkiye’de az sayıda hosting şirketlerinin bu tür bir hosting hizmeti verdiklerini görmekteyiz. Gerçek anlamda limitsiz disk alanı ve limitsiz aylık trafik başta olmak üzere alt özellikleri de limitsiz olan limitsiz web hosting hizmetini uzun yıllardır sağlayan Güzel Hosting, kendi sektörü içerisinde farkını gösterebilen firmalardan biridir.

Limitsiz Web Hosting paketinin bu özelliklerine artı olarak 512 MB RAM,  sunucunun CPU değerinin 1 CPU’sunu kullanmaya kadar güçlü bir hosting paketi içerisinde sitenizin çalışmasını sağlamanız mümkündür. Aylık 19,90 TL’ye sahibi olabileceğiniz bu paketin içerisinde en dikkat çekici detaylardan bir diğeri ise Ücretsiz SSL sertifikası sunulmasıdır.

Güzel Hosting ile Tüm Sitelerinize SSL Sertifikası ÜCRETSİZ!

Siteleriniz ister ASP tabanlı olsun ister PHP olsun, sitelerinizin kullandığı işletim sistemi fark etmeksizin (Windows işletim sistemi ya da Linux işletim sistemi) sitelerinizi Güzel Hosting sunucularında barındırmanız doğrultusunda, sizlere Ömür boyu Ücretsiz SSL sertifikası hizmeti sunulur.

İster Web Hosting’in en küçük paketini isterseniz de Reseller Hosting kategorisinde en küçük paketi alarak bu ücretsiz SSL sertifikasından siz de faydalanabilirsiniz. Bu ücretsiz SSL sertifikası, tek bir paket aldığınızda da tüm sitelerinizi kapsar. Örneğin; Limitsiz bir web hosting aldınız ve yaklaşık 20 adet site kurdunuz. Her bir siteniz için ömür boyu ücretsiz SSL sertifikası sunulur.

Web Hosting ve Reseller Hosting’te Verileriniz Hiçbir Zaman Kaybolmayacak!

Her hafta olmak üzere, sitenizin bulunduğu sunucuda yedekleme harici yedeklere yapılır. Otomatik olarak farklı bir sunucuya geçirilen bu yedekler sayesinde, sitelerinizde oluşacak yazılım hataları, veri kayıpları ya da benzer durumlarda firmanızdan yedek talebinde bulunarak yedeğin sitenize geri yüklenmesini isteyebilir ya da direkt olarak size iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca cPanel ya da Plesk panel üzerinden de dilediğiniz her an için site içi yaptığınız düzenlemelerin kişisel bilgisayarınızda yedekli kalması için, direkt olarak sitenizin dosyalarını yedekleyip bilgisayarınıza anında indirebilirsiniz.

Güzel Hosting Firmasının Öne Çıkan Avantajları Nelerdir?

  • Güzel Hosting’te desteğin 7/24 kesintisiz ve ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz? Gün ya da saat fark etmeksizin, soru ve/veya sorunlarınızın tamamında Güzel Hosting müşteri panelinizden Destek Sistemi panelinden soru ve sorunlarınızın anında yanıtlanması için bildirim oluşturabilirsiniz.
  • Web sitelerinizi Güzel Hosting’e taşımak da ücretsizdir. Alacağınız Hosting hizmeti doğrultusunda herhangi bir şekilde ücret talebi olmadan web sitelerinizin transferi/taşınmasını Güzel Hosting, kesintisiz ve veri kaybı yaşanmadan istediğiniz zaman ücretsiz olarak taşır.
  • Sunucu hizmetlerinize özel Plesk kontrol paneli ücretsizdir. İster sanal sunucular (VDS/VPS) isterseniz de direkt fiziksel kiralık sunucu kiralayın, tüm sunucu hizmetlerinde sizlere ücretsiz Plesk panel
Daha Fazla Göster

Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve derliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Güzel Hosting ile Websiteniz Her Daim Hızlı ve Güvenli - Herşeyolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu