Çarşamba , Mart 29 2017
Anasayfa / Teknoloji Haber / WORX WX254L SD YARI OTOMATİK ELEKTRİKLİ TORNAVİDA İLE UÇ DEĞİŞTİRMEYE SON

WORX WX254L SD YARI OTOMATİK ELEKTRİKLİ TORNAVİDA İLE UÇ DEĞİŞTİRMEYE SON

Worx WX254L SD semi automatic (yarı-otomatik ) elektrikli tornavidası ile sürekli uç değiştirmeye veya uç kaybetmeye son veriyorsunuz.  Hızlı uç takma değiştirme teknolojisi (rapid-reloading) sayesinde 6 lık kartuşlara istediğiniz uçları yükleyin anında uç değiştirin. Toplam 12 ucu olan bu elektrikli tornavida gerçekten devrim niteliğinde bir icat. Küçük yapısıyla ele kolayca oturuyor, montajlarda kolaylık sağlıyor. Buna ek olarak diğer tornavidalara göre avantaj sağlayan 4 voltluk bir lityum iyon pile sahip, böylece şarjı  1 ay dayanabiliyor.

Tornavida da ister yıldız, ister düz, ister ¼  inç altıgen vida olsun anında istediğiniz uca ulaşabilirsiniz. Aynı  altıpatlarda namluya giren mermi istediğiniz ucu şarjörü çekerek namluya sürün. Aslında oldukça eğlenceli bir kullanışı vardır. Kendinizi usta gibi hissediyorsunuz. Ayrıca led ışığıyla da ışığın yetersiz olduğu yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca şarjlı halde 18 ay kadar uzun bir bekleme süresine sahip. Yani bir iki ay sonra ihtiyacınız olduğu anda yardımınıza yetişiyor, tekrar şarja ihtiyacınız yok. 12 uca sahip Workx WX254L elektrikli tornavida her eve lazım.

worx2

http://youtu.be/l28wtosLj1sworx

 

Kaynak: http://www.amazon.com/WX254L-Semi-Automatic-Power-Driver-Driving/dp/B008X448KS

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Gerçek Bilim 2012'de Ankara'da kuruldu. Kendimden bahsedecek olursak, Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve düzenliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz. Bilimle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzaydan Gelen Işınlar Telefonunuzun Donmasına Neden Olabilir

Akıllı cep telefonunuzla bir işlem yapıyorsunuz ve işte dondu herhalde aklınıza ilk gelen bir yazılım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*