Cumartesi , Mart 25 2017
Anasayfa / Bilgisayar / The Wake To Light iPhone Çalar Saati Sizi Nazikçe Uyandırıyor

The Wake To Light iPhone Çalar Saati Sizi Nazikçe Uyandırıyor

 

Muhtemelen kimse sabahın köründe  kalkmak istemiyordur.  Daha da kötüsü insanlar alarm çalan bir saatin birden onları saçma sapan seslerde uyandırılmasından bıkmış durumda. The Wake To Light iPhone çalar saati ise size şefkatle uyandırarak, keyfinizi kaçırmıyor.

The Wake To Light iPhone Alarm aslında iphone hoparlörlü bir iphone istasyonu üzerine yerleştirilmiş bir çeşit çalar saat. Bu çalar saati diğerlerinden farklı yapan ise, başta yavaş yavaş alarmı kurduğunuz saate göre uyandıran özel bir ışığı olması. The Wake To Light iPhone çalar saatinin diğer bir özelliği de alarm çaldığında yavaşça çalan müziği açması. Müziği uyanma saatinden, 30 dk ila10 dk arası  önceden sesi yavaş yavaş açması için ayarlayabiliyorsunuz. Böylece zırıl zırıl kafanızın içinde çalan bir saat yerine , hiçbir şoka maruz kalmadan sizi uyandıran şık bir saatiniz oluyor. The Wake To Light iPhone çalar saatini 130 dolara Hammacher Schlemmer’ da bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.gadget.com/2012/07/06/wake-to-light-iphone-alarm-clock/

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Gerçek Bilim 2012'de Ankara'da kuruldu. Kendimden bahsedecek olursak, Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve düzenliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz. Bilimle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hazır Temalarla Kendinize Şık Bir Web Sitesi Hazırlayabilirsiniz

Siz de kendi web sitenizi kolayca kurabilirsiniz.Web sitesi açmak isteyenler için birçok alternatif mevcut ancak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*