Anasayfa / Teknoloji Haber / BU BAVUL SCOOTERA DÖNÜŞEREK SİZİ UÇAĞINIZA YETİŞTİREBİLİR

BU BAVUL SCOOTERA DÖNÜŞEREK SİZİ UÇAĞINIZA YETİŞTİREBİLİR

The Micro Luggage adı verilen bu scooter bavul bir İsveç şirketi olan  Micro Mobility tarafından tasarlandı. Açılarak scootera dönüşen bu bavul son dakikada uçuşunu kaçırmak istemeyenler için tasarlandı. Çok değişik bir tasarıma sahip bavul eski tasarıma sahip, hantal bavullara göre oldukça eğlenceli. Bavul hemen bir scootera dönüşerek, hızlı bir şekilde havalimanında keyif yapmanızı sağlıyor.

Yüksekliği ayarlanabilir, tutacağı ve poliüretan tekerleri kolayca ilerlemenizi sağlıyor. Böylece neşeli ve hızlı bir şekilde kapınıza gidebiliyorsunuz. Ayrıca yönlendirmek için direksiyonu çevirmenize gerek yok, sadece istediğiniz yöne eğiliyorsunuz ve scooter bavulunuz hemen istediğiniz yöne dönüyor.

Micro Luggage küçük yolculuklar için tasarlanmış. 100 kg ağırlığa kadar taşıyabilen bu scooter çanta  55.9 cm uzunluğunda, 34,3 cm genişliğinde ve 25,4 cm derinliğinde. Uçaktaki hemen başınızın üstündeki bagaja sığacak kadar tasarlanmış.

Laptop ve kartlarınız için tasarlanmış pek göze sahip bu çanta oldukça kullanışlı.

Micro Mobility’ nin  Wim Ouboter adını verdiği sistem Samsonite firmasıyla ortak olarak geliştirilmiş. Kuryeler ve hıza önem verenler için tasarlanan çanta size oldukça kolaylık sağlıyor.

Çantanın Amerika satış fiyatı 249,99 dolar.

Kaynak: http://www.gizmag.com/micro-luggage-scooter/25296/

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KIC 8462852 Uzaylı Medeniyeti Değil

2015’de ilk keşfedildiğinde KIC 8462852; diğer adıyla Tabby yıldızı, uzaylı medeniyet tartışmalarının da önünü açmıştı. Işığın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*