Perşembe , Ocak 18 2018
Anasayfa / Bilgisayar / Samsung’ un Yeni Amiral Gemisi 75 inç Smart TV’ si ile Vücut Hareketleriyle Angry Birds Oynayın

Samsung’ un Yeni Amiral Gemisi 75 inç Smart TV’ si ile Vücut Hareketleriyle Angry Birds Oynayın

Biliyor musunuz? Biz insanların çok temel ihtiyaçları var ama istediklerimize gelince biraz değişiyor. Bununla beraber, dünyanın insana sunduğu çok fazla şey var ve genel olarak hangimizin eline biraz para geçse bu hedonistik bir hayat şekline dönüştürebiliyoruz. Farzedelim ki, uzun süredir hayalini kurduğunuz bir TV seti var ve bu sefer finansal kaygılar olmadan bütçenizi patlatmak istiyorsunuz, peki seçenekler nedir?

Size Samsung’ un en son bayrağı devralan TV’ si hakkında tüyo verebilirim. İşte biz şu an ES9000 LED Smart 3D TV’ sinden bahsediyoruz. Şimdiye kadar ki en büyük, en özel tecrübeniz bu olacak.  Son derece ince (0,79 cm )  hoş bir gül- altın renginde  ve diagonal görüntü mükemmeliğinde  bir televizyon.

Ayrıca bununla kalmıyor Angry Birds oyunuyla geliyor.Asıl ilginç olan ise oyunu sadece vücut hareketleriyle oynayabiliyorsunuz. Hiç bir kumanda gerektirmiyor. Aynı XBOX ve kinect gibi. Yurtdışı satış fiyatı ise 9999 dolar.
Kaynak: http://www.coolest-gadgets.com/20120719/samsung-75inch-flagship-tv-boasts-gesture-controlled-angry-birds-smart-tv-app/#more-70763

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KIC 8462852 Uzaylı Medeniyeti Değil

2015’de ilk keşfedildiğinde KIC 8462852; diğer adıyla Tabby yıldızı, uzaylı medeniyet tartışmalarının da önünü açmıştı. Işığın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*