Anasayfa / Bilgisayar / Samsung 2012 IFA’ da Şeffaf Ekranlarını Sergiledi

Samsung 2012 IFA’ da Şeffaf Ekranlarını Sergiledi

2012 Berlin IFA fuarında pek çok yeni teknolojik gelişme  gösterilirken , Samsung son teknoloji ekranlarını gösterdi. Samsung’un yeni şeffaf ekranları oldukça ilginç. 22 ” şeffaf panel kübik yapısı ve hoparlörleri ve video kontrolleriyle geliyor.

Aynı zamanda 21.6″ UD 22B panel ise sanatsal bir video duvarı gibi tasarlandı ve sadece 5.5 mm kalınlığında. 100 üniteye kadar birleştirilierek dev bir ekran yaratılabiliyor. Ayrıca bu panel olağanüstü enerji tasarrufu sunuyor ve % 30’a kadar enerji tasarrufu yapacağı öngörülüyor. Ayarlanabilir parlaklı ayarıyla bu mümkün gözüküyor.

 

Çılgın Samsung ekranını görmek için videoyu izleyin.

Kaynak: http://www.phonesreview.co.uk/2012/08/28/ifa-2012-will-showcase-samsung-transparent-displays/

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Gerçek Bilim 2012'de Ankara'da kuruldu. Kendimden bahsedecek olursak, Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve düzenliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz. Bilimle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Esneyip, Bükülebilen Ucuz Dokunmatik Sensör Geliştirildi

Katlanabilir bir tablet ya da telefon bizim için halen hayal gibi gözükse de , British …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*