Perşembe , Kasım 23 2017
Anasayfa / Bilgisayar / Samsung 2012 IFA’ da Şeffaf Ekranlarını Sergiledi

Samsung 2012 IFA’ da Şeffaf Ekranlarını Sergiledi

2012 Berlin IFA fuarında pek çok yeni teknolojik gelişme  gösterilirken , Samsung son teknoloji ekranlarını gösterdi. Samsung’un yeni şeffaf ekranları oldukça ilginç. 22 ” şeffaf panel kübik yapısı ve hoparlörleri ve video kontrolleriyle geliyor.

Aynı zamanda 21.6″ UD 22B panel ise sanatsal bir video duvarı gibi tasarlandı ve sadece 5.5 mm kalınlığında. 100 üniteye kadar birleştirilierek dev bir ekran yaratılabiliyor. Ayrıca bu panel olağanüstü enerji tasarrufu sunuyor ve % 30’a kadar enerji tasarrufu yapacağı öngörülüyor. Ayarlanabilir parlaklı ayarıyla bu mümkün gözüküyor.

 

Çılgın Samsung ekranını görmek için videoyu izleyin.

Kaynak: http://www.phonesreview.co.uk/2012/08/28/ifa-2012-will-showcase-samsung-transparent-displays/

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012’de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim’deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mısır Keops Piramiti’nde Gizli Oda Keşfedildi

Mısır’ın Büyük Giza(Khufu-Keops) Piramiti’nde yüksek teknolojilerle taramalar yapan bilim insanları gizli bir oda buldu. 19 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*