Çarşamba , Mart 29 2017
Anasayfa / Teknoloji Haber / ROLAND’ TAN KATLANABİLİR ELEKTRONİK DAVUL SETİ

ROLAND’ TAN KATLANABİLİR ELEKTRONİK DAVUL SETİ

Tabi ki bir davulcu için işin tatsız yanı, davul setini taşımak, toplamak. Bu nedenle normal akustik bateri çalanlar için elektronik davullar bazen çok daha cazip gelebiliyor. Bu nedenle elektronik davul kitleri hem çoğu yere sığabiliyor hem de gelişen teknoloji sayesinde  sesleri gerçek gibi çıkıyor. İşte Roland’ ın yeni TD-4KP V davul (TD-4KP V-Drums Portable) o kadar portatif ki, katlanıp koltuk altında bile taşınabiliyor.

12,5 kg ağırlığı aslında çok da hafif değil fakat katlandığında boyutları sadece 30x50x70 cm olduğundan küçük odalar ve garaj stüdyoları veya küçük sahneler için ideal. Ayrıca TD-4KP V-Drums Portable CB-TDP taşıma çantasıyla oldukça kolay taşınabiliyor. Bu çantada hi-hat ve kick pedallarını ve bagetleri taşımak için yer bile var.

Çalmak için açıldığında 110x120x125 cm boyuta ulaşan davulda; TD 4 ses modülü, kick ped, tomlar ve trampetler için 4 ped, 3 tane zil pedi (hi hat için)  ve hi hat kontrol pedalı yer alıyor. Roland firması ses modülünün etkileyici davul ve perküsyon sesleri yapmak için ideal olduğunu ve kolayca ayar yapılabileceğini iddia ediyor. DAP-3x (kick pedalı ve davul tokmağı) kullanıcı istediği takdirde eklenebiliyor.

Şimdilik fiyat belirlenmedi.

Ürün Sayfası : TD-4KP V-Drums Portable

Kaynak : http://www.gizmag.com/roland-td-4kp-v-drums-portable/24869/

 

 

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Gerçek Bilim 2012'de Ankara'da kuruldu. Kendimden bahsedecek olursak, Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve düzenliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz. Bilimle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA Jumbo Jeti Uçan Bir Rasathaneye Çevirdi

Boeing 747 jumbo jet 48 yıllık bir uçak olsa da en sağlam ve dayanıklı uçaklardan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*