Perşembe , Şubat 23 2017
Anasayfa / Bilgisayar / Nike’ dan TomTom GPS’ li Motive Eden Saat

Nike’ dan TomTom GPS’ li Motive Eden Saat

Koşmadan Önce

Bu saat sadece zamanı göstermiyor. Nike+ SportWatch GPS  sizi motive etmek için otomatik koşu hatırlatıcıları gibi değişik özellikleri var. Bu kendi kişisel koçunuzu hemen sağ kolunuzda taşımak gibi. Kolaylıkla bilgisayarınıza bağlayabilir verilerinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz.

http://youtu.be/9XqELGTGXNM

Koşarken

Nike+ SportWatch GPS konumuzu, gidilen yolu, tur sayısını ve yakılan kalori miktarını hesaplıyor. Polar Wearlink+ ile giyildiğinde ise ayrıca kalp atışınızı da izliyor. Böylece tüm koşu geçmişinizi hafızasında tutarak sizi motive ederek yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

Koştuktan Sonra

Bu saat aynı zamanda nikeplus.com’ a giriş anahtarı. Hedefleriniz belirleyin, perfonmasınız izleyin, splitleriniz görün ve diğer koşucularla deneyimlerinizi paylaşın. Haritada koşularına bakın, yüksekliğin adımlarınızı nasıl etkilediğini görün. Koşmak için Nike+ Top Route’ da en iyi yerleri bulun.

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Özel bir şirkette kalite kontrol müdürlüğü yapıyorum. Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vaqso VR İle Sanal Gerçekliğe Koku Ekleniyor

Tokyo tabanlı girişim şirketi Vaqso , sanal gerçekliği arttıracak oyunların vb. tecrübelerin kokusunu alabileceğiniz sanal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*