Anasayfa / Genel / Ferrari Logic 3 Kulaklık

Ferrari Logic 3 Kulaklık

 

Piyasada pek çok orijinal Ferrari markalı ürün var karbon fiber laptoplar,akıllı telefon kontrollü oyuncak arabalar gibi. Bu yeni kulaklıklar ise kulağınıza Ferrari’ nin senfonisi gibi gelecek. İşte Ferrari ve çevresel ses sistemi yapan logic3  birlikte yeni tasarladıkları kulak içi ve kulak dışı kulaklıklarını tanıttı. Kulaklığı takanların sanki  ferrarinin pit stop ekibinden biriymiş gibi hissetmesini sağlıyor.

Bu kulaklıklar cüzdanı şişkin ve premium Cavallino serisi gibi özel materyallarden yapılma serilere verecek parası olanlar  için biçilmiş kaftan. Scudera serisi ise plastik- ladin yapıda olup, modaya uygun olarak Formula 1 stilini yansıtıyor ve fiyatı da aristokrat Cavallino serisine göre  daha uygun.

Scuderia kulaklıkları için fiyat aralığı 150$ ila 315$ arasında değişmektedir.
Cavallino kulaklıkları için fiyat aralığı 201$ ila 352$ arasında değişmektedir.

Kaynak : http://www.gadget.com/2012/07/20/ferrari-logic3-headphones/

Logic 3 Cavallino T-350

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Gerçek Bilim 2012'de Ankara'da kuruldu. Kendimden bahsedecek olursak, Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve düzenliyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz. Bilimle kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hazır Temalarla Kendinize Şık Bir Web Sitesi Hazırlayabilirsiniz

Siz de kendi web sitenizi kolayca kurabilirsiniz.Web sitesi açmak isteyenler için birçok alternatif mevcut ancak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*