Perşembe , Ocak 18 2018
Anasayfa / Yeni İcatlar / Bluetooth Kaset Adaptör ile Eski Aracınızda Kablosuz Müzik Dinleyin

Bluetooth Kaset Adaptör ile Eski Aracınızda Kablosuz Müzik Dinleyin

kaset adaptör

Halen eski arabalarda kasetçalar olduğundan bunlarda günümüzün teknolojileri olan cd veya mp3’ü dinlemek için bir kaset adaptörüne ihtiyaç duyarız. Fakat artık çoğu alet bluetoothla çalışıyor yani yeni bir icada ihtiyacımız var. İşte buna ihtiyaç olduğunu düşünen ION Audio Bluetooth’lu Kaset Adaptörünü piyasaya sundu.

Bugün halen kaset adaptör kullanan pek çok kişi olsa da bu adaptörle yine kabloyla bağlanmak zorunda. İşte bu nedenle ION adlı bluetooth kaset adaptör imdadınıza yetişiyor. Kaset büyüklüğündeki alet adaptör bluetooth alıcı içeriyor. Arabanın kasetçalarına  takılan alet sayesinde kolaylıkla istediğiniz müziği çalabiliyorsunuz. Eski kaset çalarınızın manyetiğinden gelen kaset kalitesindeki ses böylece sizin eski dostunuza kavuşmanızı sağlıyor.

Ayrıca bu sayede telefon görüşmelerinizi aracın hoparlörlerinden alabiliyorsunuz ve konuşma yapabiliyorsunuz. USB ‘den şarj edilebilen cihaz tek şarjla 6 saat kadar idare ediyor. Eğer çakmak çıkışından usb adaptör de bağlarsanız hem telefonunuzu hem de kaset adaptörü şarj edebilirsiniz.

En son CES fuarında tanıtılan bu Retro icat yakında piyasaya çıkacak.

Kaynak : Gizmag

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Bir bilim sever ve kimyager olarak, internetteki eksikliği görerek Gerçek Bilim’i 2012'de kurdum. Bu sitede gördüğünüz pek çok bilim ve teknoloji haberini oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için araştırıyor, çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde gelişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarmaktan kıvanç duyarız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bilim İnsanları Ateş Böceği Enzimiyle Bitkilere Işık Özelliği Kazandırdı

Massachussets Teknoloji Enstitüsü’nden bilim insanları, ışıklandırma amacıyla kullanmak üzere ışıldayan bitkiler üretti. Aynı bilim ekibi …

3 yorumlar

  1. mukemmelsiniz tebriklerr

    sevgiyle

    mfkarsli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*