Cumartesi , Şubat 18 2017
Anasayfa / Yeni İcatlar / Bluetooth Kaset Adaptör ile Eski Aracınızda Kablosuz Müzik Dinleyin

Bluetooth Kaset Adaptör ile Eski Aracınızda Kablosuz Müzik Dinleyin

kaset adaptör

Halen eski arabalarda kasetçalar olduğundan bunlarda günümüzün teknolojileri olan cd veya mp3’ü dinlemek için bir kaset adaptörüne ihtiyaç duyarız. Fakat artık çoğu alet bluetoothla çalışıyor yani yeni bir icada ihtiyacımız var. İşte buna ihtiyaç olduğunu düşünen ION Audio Bluetooth’lu Kaset Adaptörünü piyasaya sundu.

Bugün halen kaset adaptör kullanan pek çok kişi olsa da bu adaptörle yine kabloyla bağlanmak zorunda. İşte bu nedenle ION adlı bluetooth kaset adaptör imdadınıza yetişiyor. Kaset büyüklüğündeki alet adaptör bluetooth alıcı içeriyor. Arabanın kasetçalarına  takılan alet sayesinde kolaylıkla istediğiniz müziği çalabiliyorsunuz. Eski kaset çalarınızın manyetiğinden gelen kaset kalitesindeki ses böylece sizin eski dostunuza kavuşmanızı sağlıyor.

Ayrıca bu sayede telefon görüşmelerinizi aracın hoparlörlerinden alabiliyorsunuz ve konuşma yapabiliyorsunuz. USB ‘den şarj edilebilen cihaz tek şarjla 6 saat kadar idare ediyor. Eğer çakmak çıkışından usb adaptör de bağlarsanız hem telefonunuzu hem de kaset adaptörü şarj edebilirsiniz.

En son CES fuarında tanıtılan bu Retro icat yakında piyasaya çıkacak.

Kaynak : Gizmag

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Özel bir şirkette kalite kontrol müdürlüğü yapıyorum. Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bioo Telefonunuzu ,Saksıdaki Bitkinizin Fotosentez Enerjisiyle Şarj Ediyor

Saksınızdaki çiçeğiniz fotosentezle enerjisini elde ediyor, peki bu enerjiyle telefonunuzu şarj edebilseydiniz çok havalı olmaz …

3 yorumlar

  1. mukemmelsiniz tebriklerr

    sevgiyle

    mfkarsli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*