Perşembe , Şubat 23 2017
Anasayfa / Bilim / 2013 RANGE ROVER’ DA İLK KEZ MERIDIAN 3D SES SİSTEMİ KULLANILDI

2013 RANGE ROVER’ DA İLK KEZ MERIDIAN 3D SES SİSTEMİ KULLANILDI

Meridian özel ses sistemleri sadece üç yeni Range Rover modelinde yer alacak. İngiltere Richmond, Londra’ da yapılan yeni tanıtımla  Trifield 3D teknolojisinin getirdiği olağanüstü ses kalitesi açığa çıktı.

En üst segmentteki Range Rover Meridian’ ın   Signature Reference System ile donatılacak. Bu ses sistemi 1700 watt ses çıkış gücüne ve 24 kanal surround sese sahip.

 

Ses 29 ayrı hoparlörle kabine dağıtılmış olup, her yolcuya kişisel konser tecrübesi vadediyor.
Aynı zamanda diğer iki Range Rover  modelinde ise 13 ve  19 yüksek sesli hoparlörden oluşan surround ses sistemine sahip.

Yeni Range Rover’ lar 2013′ ün başında üretime başlıyor.

 

Kaynak: http://www.t3.com/news/meridan-debuts-first-ever-3d-surround-system-in-range-rover-2013

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Özel bir şirkette kalite kontrol müdürlüğü yapıyorum. Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vaqso VR İle Sanal Gerçekliğe Koku Ekleniyor

Tokyo tabanlı girişim şirketi Vaqso , sanal gerçekliği arttıracak oyunların vb. tecrübelerin kokusunu alabileceğiniz sanal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*