Anasayfa / Genel / 2013 MİLAN TASARIM HAFTASINDA İLGİNÇ TASARIMLAR SERGİLENDİ

2013 MİLAN TASARIM HAFTASINDA İLGİNÇ TASARIMLAR SERGİLENDİ

Salone Internazionale del Mobile ya da diğer adıyla Milan Tasarım Haftası 2013  , geçtiğimiz hafta enteresan mobilya tasarımları ve sınırsız gibi gözüken bir kolleksiyonla açıldı. Bu yıl Salone’ un 52. edisyonunda innovasyon ve doğal malzemelerin kullanımı ön plana çıkarılmış. 2500′ den fazla markanın 204,850 metrekare alanda İtalya Milan’ da boy gösterisine çıktı. Bu yıl 300000 ziyaretçinin olduğu fuarda binlerce dolarlık fonksiyonel tasarımlar sergilendi.

Bu yıl pek çok firma doğallığı ön plana çıkaran , inovasyoncu tasarımlarını sergiledi. Oldukça ilginç ve çarpıcı tasarımlar haberimizde.

Salone Satellite 16. yıldönümü kutlarken, 35 yaş altı 700 tasarımcının tasarımlarına da ev sahipliği ediyor. Fotoğraflar  Edoardo Campanale tarafından çekilmiştir.

Sizi heyecan verici sıra dışı mobilya tasarımlarıyla baş  başa bırakıyoruz

Kaynak : http://www.gizmag.com/milan-design-week-2013/27029/

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Hakkında Oğuz Sezgin

Özel bir şirkette kalite kontrol müdürlüğü yapıyorum. Anadolu Üniversitesi 2006 Fen Fakültesi Kimya mezunuyum. Bilim ve teknoloji meraklısı olarak günümüzde Türkiye' de bilim ve teknoloji sitelerindeki eksikliği görerek, Gerçek Bilim'i kurdum. Bu sitede gördüğünüz çoğu bilimsel haber ve teknoloji yazısını oldukça ciddi kaynaklardan toplayarak sizin için çeviriyor ve geliştiriyorum. Gerçek Bilim'deki diğer yazarlar ve ben, her gün baş döndürücü şekilde değişen bilim ve teknoloji haberlerini size aktarıyoruz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Donör Kalp Kök Hücrelerle Donatılarak Bağışıklık Sisteminin Reddi Engellenecek

Kalp transplantları 1967’den beri kullanılıyor, fakat halen rutin kullanımda pek bir şey ifade etmiyorlar. İşte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*